Wpis z mikrobloga

Kupiłem se w euro cebolackiego #cyberpunk2077
Myślałem, ze to jego legendarne zabudowanie to mit.

Jednak…
Poruszanie się pojazdami to żart. Nie. To nawet nie jest żart, to cała komedia włącznie z wyrzucaniem auta w powietrze po przejechaniu pieszego. O fizyce jazdy nawet nie będę wspominał, bo to totalna abominacja.

Pojawiające się z bilard npc
Latające enpece
Umarte na klęcząco enpece

Eh. Jak żyć? Żałuję tych 79 zł.
  • 10
  • Odpowiedz
@TatoAktywny: jak ludzie piszą na tym tagu od roku, ze to crap to mówią o nas "hejterzy". A prawda jest taka, że to crap w wersji 1.3 crapa czyli już poprawiony ;) żałuj, że nie widziałeś co się działo na premierę ponad rok temu.
PS: żałuj że nie widziałeś wersji na konsole - to jest dopiero #!$%@? żart.
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski:
Ja jestem akurat ciekaw jednej rzeczy.
Bo widać, że z inkrementalnymi patchami już się poddali i wszystko jest szykowane pod tego patcha next-genowego w przeciągu najbliższych ~4 miesięcy.

I jak to będzie, czy faktycznie będą jakieś faktyczne mniejsze/większe zmiany do pary z tym patchem, czy to już tylko ta melodyjka na shitflucie im została.
Teraz z kolei zapewne kto jeszcze został przy tym i widzi, że od pół roku nie było żadnego patcha znowu może oczekiwać, że szykuje się coś lepszego - żeby nie wyszło jak zwykle do tej pory ( ͡
slums - @PrezydentPolski: 
Ja jestem akurat ciekaw jednej rzeczy.
Bo widać, że z in...
  • Odpowiedz
@cin123654:
Mimo wszystko jest pewna różnica pomiędzy "tylko" słabą wydajnością a słabą wydajnością oraz totalnie niedomagającym streamingiem, który powoduje szereg błędów w grze.

I owszem, PS4 jest jakie jest. Tylko moim argumentem jest, skoro to dalej nie jest poprawione i wyraźnie firma uznała, że to już. To dalej wydaje się poniżej progu krytyki.

Raczej wstyd było tą grę sprzedawać ludziom na tej platformie i jeszcze wmawiać im, że to
  • Odpowiedz
@slums: ta gra nie powinna ukazać się na starej generacji - to był błąd. Ale devsi uporczliwie wydają pozycje na oldy i widać to na przykład po Guardians of Galaxy - na PC gra wygląda miodnie, a na PS4 jak gówno.
  • Odpowiedz
@slums Dali te 30 fps na PS4/XO kosztem streamingu assetów. Zgadzam się z Tobą, że to dalej nie jest naprawione. To system naczyń połączonych, zabrali z jednego, żeby zyskać w drugim miejscu. Niedoczytujące się assety to proszenie się o komiczne bugi, o jakich się nawet filozofom nie śniło...

Dlatego tej gry nie da się naprawić bez gruntownej poprawy silnika lub odcięcia się od konsol na rzecz mocarnych PC za 20k.
  • Odpowiedz
@slums: No bo oni przecież przyznali, że robili tą grę na PC a potem myśleli o porcie xD Tylko okazało się, że oni się dopiero uczą jak robić gry, żeby działały, a potem dopiero jeszcze przyjdzie czas na to, żeby były grywalne. I Jeszcze chcieli to zrzucić na ograniczenia konsol, kiedy to oni sami byli tak ograniczneni, że najpierw zrobili grę a dopiero potem zaczęłi się zastanawiać, jak to sportować.
  • Odpowiedz