Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki!

#rozdajo

Jest kilka książek do przytulenia. A o co chodzi?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Bydgoski Budżet Obywatelski.

Do 30 grudnia, do północy w #perlapulnocy odbywa się głosowanie. Tak się składa, że do wyboru jest również projekt nr 533 KOMIKS WRACA DO BYDGOSZCZY: Bydgoskie Centrum Komiksu. W ubiegłym roku zabrakło 34 głosów, więc liczę na wsparcie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to działa?

1. Wchodzimy wwwKROPKAbydgoszczKROPKApl/bbo
2. Wypełniamy co tam trzeba
3. Zaznaczamy „Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto”
4. Klikamy „533 KOMIKS WRACA DO BYDGOSZCZY: Bydgoskie Centrum Komiksu”
5. Głosujemy
6. Czujemy radość

Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Bdg, ale NIE JEST WYMAGANY MELDUNEK I NIE TRZEBA GŁOSOWAĆ ZGODNIE Z OSIEDLEM ZAMIESZKANIA.

Książki:
(niewytrzymie, coś mi obróciło i sie nie chce wkleić. foto w komentarzu) https://www KROPKA fotosik KROPKA pl/zdjecie/166b6df59d3d84bb

To co tygryski lubią najbardziej, czyli ciekawostki dot. ekskrementów, pogodna historia dla miłośników źrebaczków oraz historyczne meandry Polskiej Myśli Szkoleniowej (PMS). Oprócz tego przegląd zagadnień urologicznych, trochę 2 wojny światowej, amerykańskiego komiksu i parę odprężających fabuł.

Jako gratis dodaję prawdziwy rarytas: bezpłatną pamiątkową publikację o Papieżu-Polaku, Janie Pawle Drugim.

Wszyscy, którzy założyli konto przed tym wpisem biorą udział.
Losowanie zwycięzcy w Sylwestra przez Mirkorandom (chyba, że będę niedysponowany, albo coś, to wtedy zaraz jak mi się polepszy).

Odbiór najlepiej osobisty, gdzieś w Bydzi, ale jak ktoś np. opiekuje się chorą babcią za miastem, to wysyłka paczkomatem na mój koszt.

UWAGA! ATENSZYN! ACHTUNG! WNIMANIE!
Jeżeli projekt zostanie przegłosowany, na przełomie stycznia/lutego zrobię kolejne, większe rozdajo (róbcie screeny).

#perlapulnocy #bydgoszcz #fordon #komiksy #czytajzwykopem #zadarmo #ksiazki #rozdajo
  • 20
  • Odpowiedz
@projekt_533:
Spis książek

1. Volter Wittkamp Jego wysokość penis
2. Marie Louise Rudolfsson Białek w zoo
3. Florian Werner Ciemna materia. Historia gówna.
4. Najlepszy trener na świecie. Z Jackiem Gmochem rozmawiają Arkadiusz Bartosiak i Łukasz Klinke
5. Roald Dahl Zdumiewająca historia Henryego Sugara
6. Howard Cruse
Stuck Rubber Baby
7. John le Carre
Subtelna prawda
8. James Ellroy
Wielkie nic
9. Paweł Wakuła
Bjorn. Syn burzy
10. Roger Zelazny
Rycerz
  • Odpowiedz
@projekt_533: plusa dałem (dziwię się, że więcej nie ma), ale na projekty już niestety głosowałem i przyznam, ze w mojej dzielni bida z nędzą z nimi była - ponadosiedlowych nie studiowałem dokładnie, za wiele było takich se jak koncerty disco polo itd.
  • Odpowiedz
@projekt_533: postaram się pamiętać w przyszłym roku jakby się nie udało
Próbowałeś na Facebooku? Tam to wszystko chwytają jak się coś rozdaje :D, tylko nawet nie wiem jaka teraz jest grupa po zbanowaniu Bydgoszczan największa.
Na przyszłość możesz też spróować do lokalnych portali jakiś gotowy tekst podesłać. Może by puścili, bo taka np. metropolia bydgoska czasem mam wrażenie, że puszcza cokolwiek byle mieć content ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Państwo wybaczą. Trochę to zajęło, ale w końcu jestem. @maestroPijanyRolnik: nie wygrałeś, ale w ramach podziękowania za pomoc, coś ci odpalę (napisz mi na priv jakie gatunki preferujesz). Wygrał @FrasierCrane. Początkowo chciałem go wykluczyć i powtórzyć losowanie, bo przyznał się do niegłosowania, ale żeby uniknąć oskarżeń o brak transparentności utrzymuję werdykt maszyny w mocy (skrin z losowania mam do udostępnienia). @FrasierCrane: liczę na głos w przyszłym roku, bo projekt
  • Odpowiedz