Wpis z mikrobloga

@DzisiajJestPoniedzialek: @DzisiajJestPoniedzialek: nie gadaj z c******m , taka rada na przyszłość, u mnie np. stwierdził, że producenci nie podają składu liquidów i nie ma takich co, by podawali, że jest tylko tyton, i baza. Pierwszy z brzegu przykład https://cloudshop.pl/tabaca/75613-pmtabvirginia-5902659869623.html
Albo nie zrozumiał, że chce nałożyć dla elegancji tulejkę z wąskim prześwitem obok na kylina, na szpecące szkło, tylko, że metal sam chce #!$%@?ć zamiast szkła, a sami sprzedawcy i kumple
@DzisiajJestPoniedzialek: + nie wie jak robić liquidy samemu z czystych ziół, np. tytoniu, herbaty, bo '' ktoś tam robił i nie wyszło '' Jak się jest dzbanem, który myśli, że takie coś się robi w 2 tyg to tak jest. Zresztą tu jeszczę parę innych trików trzeba zastosować, ale leń śmierdzący potrafi tylko #!$%@?ć farmazony., że 2 nowe liquidy za 25 zł. Może za darmo od razu najlepiej
@grondir te esteta znalazłeś już esencję gorzkiej herbaty czy dalej zawracasz dupę? Albo dalej prosisz o to żeby ktoś ci zrobił tuleje ze szkłem do atomizera? :D niech ci kumple ci zrobią te tulejki. Chociaż jeśli przedstawiają ten poziom co ty to możesz liczyć na tulejkę z plasteliny :D
@ak44: wiesz co odpisał bym coś, ale po tych komentarzach k twoim stanie psychicznym to mi cię misiu szkoda. Szczerze.
Stoisz na skraju przepaści i masz złość do całego świata, bo ktoś cię kiedyś skrzywdził, baaaardzo skrzywdził...I jesteś teraz taka pplska męska Olga Hepnarova.
Widzisz, bo ty byłeś takie zdolne dziecko co wymyśla sobiw rzeczy. Wymyśliłeś sobie, żeby cię szanowali, żeby się #!$%@? a ja sobie nic nie wymyśliłem. Ja nie
grondir - @ak44: wiesz co odpisał bym coś, ale po tych komentarzach k twoim stanie ps...

źródło: comment_1640895271lySpcKMJwKCi1Ilx0d0S6g.jpg

Pobierz
@ak44: nic dziwnego, że nie rozumiesz moich zawoalowanych i rozbudowanych wpisów lecąx na kOŃSKICH dawkach leków.... Teraz wszystko jest jasne i klarowne, czyste jak woda w morzu, w Grecji.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@grondir: grzebać w czyiś wpisach pół roku wstecz by wygrać dyskusję w swoim umyśle to trzeba mieć nasrane, dajcie się na czarno i po problemie
Ostatnio tak wesoło było jak tu @kurajmosin się udzielał
A co do zestawu z obrazka to liquidu ściek, średnio ogarnięty gimnazjalista by umieszał taki zestaw za 50zł, co do sprzętu to opinie mam taką jak o każdym współczesnym e-papierosie z plastikowym atomizerem typu pod czyli to
@Mikiedbp: nasrane to ma on, z tą swoją durną parodią moich wpisów, którą #!$%@?ł, (już daruję sobie linka, wpis sprzed tyg ok.) przekręcając wszystko, bo nie umie czytać, zwłaszcza, że na wszystkie pytania dostałem pozytywne odp. od kilku ogarniętych (siedzą w tym niektórzy po 8 lat, nie jakieś szczyle z wysepki w galerii) sprzedawców w vapeshopach i od 1 miłego eksperta z wykopu, a ten dz**n pisał pierdoły i kłamstwa pod