Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: Są jego wyobraźnia :) No cóż, zatracił się chłopak w teoriach spiskowych i odlatuje powoli w stronie Nibiru :D Btw z Jackowskim to najlepsi kumple teraz są i co chwile dzięki nim możemy spodziewać się wojny, głodu i innych egipskich ciemności. Na szczęście wystarczy obejrzeć ich jeden film razem i będziesz znać kontekst całości ich radosnej twórczości, bo cóż... no nie są zbyt wielotematyczni :)
@Yuua2810: Do tego poziom megalomanii rośnie. Niezmiernie mnie bawi, jak grubas uważa siebie za rzetelne źródło danych i prognoz gospodarczych. Czyta coś z gazety i mówi, że on to pół roku wcześniej przewidział, a nikt o tym nie napisał wtedy jak on mówił.

Ale i tak najgorsze z najgorszych - peany na cześć Jackowskiego. Tych odcinków nie da się oglądać, jak grubas mu kadzi co chwila. Ja rozumiem, że mogą się
@dr3vil Ahh toż to moja ulubiona seria! Proszę nie szkalować! Na poważnie, to te peany są bekowe, najbardziej mnie rozbawiło jak Atorek podziękował Jackowskiemu ze moze go nazywac przyjacielem xdddd
Przesłuchaj sobie ostatnia narrację Jackowskiego, powtarza twierdzenia i monologi z poprzednich filmów grubasa jako fakt. Ja nie wiem jak stala widownia wideomanipulacji moze tego nie widzieć. Ale mniej więcej, gruby coś gada w tonie: "jak tak dalej pójdzie to Wisła zakreci kolo",
@Yuua2810: Pewnie dlatego, że Jackowski to postać powszechnie znana w mainstreamie. Jego pseudo przepowiednie są drukowane w gazetach i omawiane w mediach internetowych. Stąd grubas czuje się pewnie wyróżniony, że może z nim nagrywać. Bo jego własne zasięgi się ograniczają jedynie do YT i nikt go na poważnie nie bierze. Nad czym nieustannie ubolewa w kolejnych vlogach.
@dr3vil: Dotknales właśnie głównej przyczyny dlaczego Atorek przyjaźni się z Jacula i non stop próbuje forsować w opisach tezę, że oni razem coś przepowiadają. Chce się przebić do mainstreamu na plecach Jackowskiego gdy ten znowu wydali z siebie kolejne przepowiednie na nadchodzący rok, przynajmniej tak mi się wydaje.