Wpis z mikrobloga

Będę musiał ukrócić cierpienie swojego Labradora po 8 wiosnach ze mną, niestety proszki przeciwbólowe już nie pomagają jej "jakoś" funkcjonować.

Te dwa zastrzyki do eutanazji ktoś proszę da info jak wykonać? kupić normalnie w leczniczy/weterynarza ?
#weterynaria
  • 8
@Mishkaliina: "Coś więcej"? może być "coś więcej" niż śmierć... (°° wszyscy zdrowi w domu?
Słonko ja tu pisze ze musze uśmiercić członka rodziny bo nowotwór kości jest dla niej bezlitosny. Trudno jest patrzeć jak zaczyna sie męczyć.
I chce to zrobić ja żeby nie musiała sie stresować "obcym człowiekiem" w obcym miejscu czy jak wolisz "TYLKO przez lek. wet".
"TYLKO przez lek. wet".


@Kam3l: w całym cywilizowanym świecie środki do eutanazji są ściśle reglamentowane, ale oczywiście polactwo zaraz robi z siebie zosię samosię, bo są przecież ekspertami we wszystkim i sami zrobią najlepiej.
Z #!$%@? na łeb upadłeś. Dlaczego egoistycznie postanowiłeś znęcać się nad psem zamiast zlecić amputację? Tfu cI na ryj.
@szczypta: Nowotwór kości a dokładniej Kostniakomięsak z przerzutami.
Weterynarz próbował go spowolnić do tego mocne proszki przeciwbólowe.
Bo na leczenie za późno, Jedynie amputacja kończyny i to pod warunkiem gdy pies jest młody. Tylko że ten nowotwór młodym psom sie nie przytrafia atakuje głównie dorosłe osobniki.
Aktualnie bez mocnej dawki proszków przeciwbólowych, ból doprowadza ją do obłędu. Masakra
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kam3l: przykro czytać. Współczuję. Jeśli jeszcze nie jest "po sprawie" to załatw wizytę domową. Jeśli nie, to w lecznicy możesz być do końca z psem. Weterynarz zaproponuje Ci wyjście, ale nie będzie nalegał. Wiem z doświadczenia.