Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki
Jutro wynajmuję mieszkanko i poszukuje TV do nowego mieszkanka. Kablówki nie używam, planuje tylko na nim oglądać netflixa, yt, HBO, może raz na jakiś czas odpalić spotify.

Moje wymagania:
- wielkość 42-50 cali
- android TV (wydaje mi się ze smart TV to lipa ale jak się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu)
- wifi
- budżet tak max 1500-1700 zł

Na jakości obrazu mi jakoś tak średnio zależ, najważniejsze dla mnie żeby Netflix i HBO na nim działało płynie.

Czy jest szansa, że uda mi się coś sensownego w tych pieniadzach kupic?

#tv #smarttv #androidtv #telewizory #telewizor
  • 12
  • Odpowiedz
@dzester: Ale żeby nie było ja też się nie znam na telewizorach, ten kupiłem aby nie męczyć się z Netflixem na laptopie dłużej. Po prostu jestem zadowolony ale nie napiszę, że ten jest najlepszy w tej cenie, bo tego nie wiem :)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@dzester: ja bym na twoim miejscu wzięła samsunga, aplikacji troche mniej niz android, ma wszystkie potrzebne
opinie słyszałam takie, ze android czasami zamula albo lubi aplikację #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo ze zależy tez od tv, ale samsung na pewno stabilnejszy xD
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@dzester: m.ceneo.pl/107158019 górna granica twojego budżetu, ale na allegro chyba taniej mozna wyłapać. opinie ma dobre, u mnie też sie sprawdza
wcześniej używałam Philipsa m.ceneo.pl/107158019 i tez zajebisty, ładne ledy i bez problemów smigala konsola i nic nigdy się nie mulił
nie wiem gdzie go jeszcze mozna znalezc w takiej cenie, bo chyba 500 zł więcej kosztuje taki sam,ale ze smart tv.
  • Odpowiedz