Wpis z mikrobloga

  • 9
2381 + 1 = 2382

Tytuł: O północy w Bieszczadach
Autor: Wiesław Hop
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788320557015
Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Liczba stron: 277
Ocena:

Opis książki:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4875859/o-polnocy-w-bieszczadach

Moje wrażenia:
Książka, której akcja toczy się w Bieszczadach? A do tego kryminał? O, coś dla mnie!
Nie, nie i jeszcze raz nie. Ta książka jest beznadziejna i obrzydliwa. To nie jest kryminał, tylko tani erotyk. W dodatku napisany fatalnym językiem.
Zrobiłam dwa podejścia i ostatecznie udało mi się dotrwać do 1/3 książki, dalej nie zdzierżę. To pierwszy raz, kiedy jestem zmuszona do odstawienia książki. Ale serio - szkoda czasu i życia na taki badziew.

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #czytajzwykopem #bieszczady
faramka - 2381 + 1 = 2382

Tytuł: O północy w Bieszczadach
Autor: Wiesław Hop
Gatunek...

źródło: comment_1640768297mf7lUz7WRntX7PNadIonfc.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Szkoda.. Bieszczady to idealna sceneria to opowieści kryminalnych i "około kryminalnych", wiem bo kolega który miał tu kiedyś konto, ale go zbanowali coś takiego napisał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@faramka: ksiazki o bieszczadach pisza z reguly ci ktorzy maja mało wspolnego z prawdziwymi bieszczadami, i dlatego tak to wyglada, pozatym to chodzi tez o to kto jakim czlowiekiem jest i jakie zycie prowadzi.
  • Odpowiedz
@purpurowapupa: masz na myśli "To nie moja wina"? Czytałam i było super: https://www.wykop.pl/wpis/59951311/1576-1-1577-tytul-to-nie-moja-wina-autor-sebastian/
Właśnie widzę, że @tbjoka zbanowany. Co się stało? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Eftef: z tego co widzę, to autor mieszka na Pogórzu Przemyskim. Bieszczady może i zna, nie wpadłam na żadne niezgodności geograficzne. Ale sposób w jaki wplata i opisuje wątki erotyczne jest dla mnie nie do przyjęcia i psuje
  • Odpowiedz
@purpurowapupa: @Eftef: @bugg: @rassvet: @Maly_Jasio: @kabzior: @tr0lczyk

Żeby nie było, że przesadzam.
Rozmowa rodziców: rozkminiają, że córka powinna przespać się z narzeczonym przed ślubem, itd., po czym ojciec stwierdza, że jak wdała się w matkę to na pewno zajebista w łóżku i będzie lubić seks.
A po tym opis pierwszego razu tej córki z narzeczonym - na tylnym siedzeniu w autobusie.
Do tego wszystko ubrane w takie słowa,
  • Odpowiedz
@faramka: Nawet nie przyszło mi na myśl, że przesadzasz. Są książki, gdzie autorzy pod przykrywką kryminały/fantasy/reportażu wrzucają setki swoich fetyszy. A jak słyszą krytykę, to olaboga, że ciemny lud jest pruderyjny i tego nie rozumie. A prawda jest taka, że człowiek czuje się zażenowany czytając niektóre sceny seksu nie dlatego, że to jest seks, ale dlatego, że są tak źle napisane albo wtrącone bez potrzeby.
  • Odpowiedz
@faramka: haha z tym starym capem to rozwaliłas..... No bo tak to jest a te nicponie wykorzystuja czesto dziewczyny na takie tandetne triki, uuuu ksiazke napisal,, uuu erotyk o bieszczadach uuuu to musi byc wyjatkowy gosc...uuuu i tak sie niestety kreci to od lat.... Znam wielu tych,, zakapiorow" milosnikow bieszczad itd. Z reguly chodzi tylko o bajerzenie mlodych dziewczyn na seks , i facetow na postawienie piwa , poza tym
  • Odpowiedz