Wpis z mikrobloga

"The binding of issac" jest na steamie za 1,79 zł, nigdy w tą gre nie grałem ale słyszałem że dobra a cena kusi xd kupować? poza tym jest jeszcze dodatek "Wrath of the Lamb" za 2 coś, dokupywać od razu czy zagrać se podstawke i najwyżej potem kupić?, czy może od razu kupić wersje Rebirth ale nie chciał bym kupować kota w worku za tyle bo nie wiem czy mi sie to spodoba xd #gry #steam #kiciochpyta #thebindingofisaac

kupować

  • tak 24.4% (20)
  • nie 20.7% (17)
  • kupić i od razu dokupić dodatek "Wrath... 11.0% (9)
  • kupić od razu Rebirth 43.9% (36)

Oddanych głosów: 82

  • 21
@morgiel: Jak tak patrzę z dzisiejszej perspektywy, nie wiem jak mogłem grać w pierwszego Isaaca, bo Rebirth robi wszystko znacznie lepiej.
Mianowicie poziomy, przedmioty, płynność, bossowie.

Jak chcesz sprawdzić z czym je się tę grę to spróbowanie pierwszej części nie brzmi źle, założenie gry jest takie same, ale moim zdaniem lepiej kupić Rebirth i ewentualnie zwrócić (mniej niż 2h grania), bo komfort gry jest zupełnie inny.
@marekseo: to zabrzmi śmiesznie ale nie wiem jak sie zwraca gry na steam xd boje sie troche tej opcji, poza tym czy te 2 godziny są od zakupu gry? czyli czas pobierania będzie sie w to wliczał czy to się liczy od odpalenia gry czyli 2 godziny czasu spędzonego w grze? xd no i boje się że sie wciągnę nie zauważę czasu a potem będę żałował bo jednak to nie to
@morgiel: 2 godziny spędzone w grze. Jak klikasz na właściwości to jest chyba po prostu opcja zwrotu. Raz używałem i działa bez zarzutu. I #!$%@? nie spinaj się najwyżej 2 zł stracisz xD
I jak lubisz jak gra dowala to może Ci się spodobać, jest fair, tylko jest sporo losowości. Miło wspominam, tylko okazałem się nie być adresatem takiej zabawy mimo przejścia z radością np. Dark Souls 1 i 2 xD
@morgiel: 2h czasu spędzonego w grze, zaczyna się liczyć, gdy ją odpalisz (są wyjątki, bo kilka gier ściąga się dopiero jak odpalisz, ale rzadko takie są. Wtedy przedłużają te 2h)

Zwrot trudny nie jest, bo wystarczy zalogować się na https://help.steampowered.com/pl/ i wybrać grę którą chcemy zwrócić. No i wybrać, żeby oddało nam przez sposób w jaki wykonywaliśmy transakcję, bo jest też wybór, żeby pieniądze zostały na Twoim koncie Steam, a nie
@morgiel: KUPUJ! I to wersję Rebirth! Mówię totalnie poważnie, że Isaac jest w TOP3 gier, w jakie mam najwięcej przegranych godzin na PS4, a gram regularnie w tytuły AAA. Ta gra, to jest jak studnia bez dna - zacząłem grać w Rebirth, bo niedługo po premierze był za darmo w ramach PS+ i wciągnął mnie ogromnie, to jest najlepszy rogue-like w jaki grałem. Masz w grze setki przedmiotów, które powodują, że
@morgiel: Łap jeszcze instrukcję wideo zwrotu.
Tutaj zwrócił do portfela Steam, ale lepiej zwrócić na Przelewy24/BLIK/Paypal/Cokolwiek innego, bo wtedy wróci Ci na konto z jakiego płaciłeś.
marekseo - @morgiel: Łap jeszcze instrukcję wideo zwrotu.
Tutaj zwrócił do portfela ...
@wh0ami: bo z tego co widze to Afterbirth da sie kupić oddzielnie potem, ale już afterbirth+ i repentance nie xd jak to działa? trzeba kupić to łącznie z podstawką i afterbirth jeszcze raz żeby to mieć?
@morgiel: Każde z nich to DLC
Żeby zagrać w Afterbirth trzeba posiadać Rebirth
Żeby zagrać w Afterbirth+ trzeba posiadać Afterbirth oraz Rebirth
Żeby zagrać w Repentance trzeba posiadać wszystko wcześniej

Można kupować pojedynczo i dokupić potem kolejne
Rok temu kupiłem Afterbirth, parę dni temu dokupiłem Afterbirth+, a jak stanieje Repentance to dokupie i to.

Te dodatki dodają bossów i przedmioty. Warto mieć, ale jak uznasz, że zobaczyłeś wszystko wcześniej.

Afterbirth: https://platinumgod.co.uk/afterbirth-info
@marekseo: ale to afterbirth+ kupiłeś na steam? bo mi pokazuje jak wchodzę na strone steam że afterbirth+ można kupić tylko z zestawami "The Binding of Isaac: Rebirth Complete Bundle" za 101zł z repentence albo z "The Binding of Isaac: Afterbirth+ Bundle" bez repentence za 65 zł, pytam z ciekawości tylko bo i tak kupie tylko to rebirth tera xd
@morgiel: Tak, na Steamie. No i przesadziłem z tym rokiem.
Mówisz o Afterbirth+, a jak wspomniałem, Afterbirth+ wymaga poprzedniego dodatku, Afterbirth, dlatego jest w pakiecie, bo nie da się zagrać w After+ bez zwykłego Aftera.

Możesz kupić za to Afterbirth, a następnym razem wejść w ten pakiet Afterbirth+ Bundle i dokupić Afterbirth+. Cena zmniejszy się o Afterbirth, którego już posiadałbyś.
https://store.steampowered.com/app/401920/The_Binding_of_Isaac_Afterbirth/
Pobierz marekseo - @morgiel: Tak, na Steamie. No i przesadziłem z tym rokiem.
Mówisz o After...
źródło: comment_1640766937qlno2MMZ5vPNFXtmbZ3Ahg.jpg
@morgiel: jak się nie da, ja kupowałem wszystkie osobno xD tyle że ab+ wymaga ab a repentance wymaga ab+ i ab. Chyba że teraz zmienili i jest jako bundle