Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@xemont: Zapomniałem, że to ze strony (nieaktualizowanej) fundacji Banjao Brigde. Z kolei nazwisko wziąłem ze zdjęcia ślubnego Damiana - jest za jego plecami.
https://www.badjaobridge.org/sponsor-a-child
PS na ostatnich vlogach Damian wielokrotnie odwiedzał właśnie członków ludu Banjao, którzy są muzułmanami. I prawdopodobnie jest nią jego żona, co jest pewnie kolejnym powodem przez który nie chwali się nią. Bo wiadomo Polacy nie lubią wyznawców Allaha...
pelt - @xemont: Zapomniałem, że to ze strony (nieaktualizowanej) fundacji Banjao Brig...

źródło: comment_1640737609Rf4R6qM37KY7F1YVsD65GP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pelt: Się nie chwali bo by wyszło, że dla własnej żony zbierał na prezent ślubny a nie dla dziewczyny ze slumsów, która nic nie ma :D Dla mnie to co ten typ odwala to 100x przebija prezesa i jego drobne niejasności.
  • Odpowiedz
@takijeden123: Oni nie rywalizują nawet w tych samych konkurencjach. Łysy to taki Świat według kiepskich na żywo z całym otaczającym uniwersum. Karykatura człowieka i wszystko co on robi to wystawia się na pośmiewisko. Człowiek, któremu w życiu nie wyszło a Damianek odwrotnie. Mieszkał na squatach, kradł i walił heroinę po kablach a teraz ma żonę. Zrobił jakieś dzieci po drodze. Łysy nawet tego nie osiągnie, nie kupi samochodu, to całkiem inny
  • Odpowiedz