Wpis z mikrobloga

Mamy najgorszą sytuację pandemiczną w całej Unii Europejskiej, najgorszy procentowy wskaźnik zgonów. Głupota narodowa zbiera swoje żniwo. Nie szczepimy się mimo fatalnej służbie zdrowia, wszystko co pochodzi od nauki jest negowane za pomocą chłopskiego rozumu.
A portal Wykop.pl promuje w najlepsze antyszczepionkowców, w gorących jest hejtowanie ludzi przestrzegających przed skutkami pandemii.
użytkownicy portalu to najczęściej młodzi którym niewiele grozi, za to stosunkowo nieliczne obostrzenia traktują jako zamordyzm. Egoiści mający gdzieś pokolenie swoich rodziców i dziadków, pierwsi do wypominania im dziejowych grzechów. Eksperci od szczepień, mądrzejsi od lekarzy. Przykro się na to patrzy.
#bekazprawakow #neuropa #koronawirus
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2148902,1,covid-polska-ma-najwyzszy-procentowy-wskaznik-zgonow-w-ue.read
  • 53
@przeciwko78 przykro to sie patrzy na te propagande... ale gratuluje, moze wzbudziles w kims emocje tym jakze tkliwym wpisem. Uja daly u nas te szczepienia porównując do roku poprzedniego zarowno wzgledem liczby zgonow i zachorowań. Perspektywa brania boosterka do konca zycia jak leku mnie nie przekonuje niestety. Patrzac na rezultaty to musialbys sie co 3 miesiace szczepic. Kto na to pojdzie? Tylko najbardziej przerażone jednostki. Moze lek od Pfizera cos zmieni, ale
Egoiści mający gdzieś pokolenie swoich rodziców i dziadków, pierwsi do wypominania im dziejowych grzechów.


@przeciwko78: Może w końcu przestaniemy poświęcać kolejne pokolenia na rzecz emerytów? I tak młodzi ludzie sponsorują im emerytury, dostali już darmowe mieszkania z PRLu, dostali rok na zaszczepienie się. To nie jest jakieś bezcenne dobro narodowe. Dajmy też żyć innym pokoleniom, a nie marnujmy im finanse i zdrowie psychiczne sztucznie napompowaną pandemią strachu która dotyczy głównie emerytów.
@przeciwko78: Who care? xD
Żniwo zbiera przede wszystkim na pisowskich prowincjach a pandemia i antyszczepionkowcy są problemem PiSu a nie przeciętnego użytkownika na portalu ze śmiesznymi papieżami, nie ma powodów do yebania o to, kto się zaszczepi ten się zaszczepi, kto nie to nie, reszta wyjdzie "w praniu" ¯\_(ツ)_/¯
@przeciwko78: Zamknijmy dyskoteki i dajmy limity w restauracjach bo emeryci mogą zginąć, prawie tak samo genialne jak zakaz komunii w zimę. Weź się lecz na nogi bo na głowę już za późno. Egoizm to widzę w takich marionetkach jak ty, jak wiatr zawieje tak się gibasz jak rezus. Zachwycasz się Panem Kunta Kinte. Może nam jeszcze puścisz film o facecie w łódce ? Gdzie jest altruizm władzy, gdzie poszanowanie zdrowia jako
@nowy-lad: mamy pięćset zgonów dziennie, to jest tragedia narodowa. Kompletnie się do tego nie odnosisz. Zamiast tego próbujesz mnie obrażać. Władza jest jaka jest, bo taką sobie naród wybrał, ja na nią nie głosowałem więc nie obarczaj mnie ich głupimi decyzjami. I nie mam żadnej śmiesznej wiary, nieśmiesznej również.
@NaczelnyWoody: I jak tam temu covidowi idzie wybijanie pisowskiego elektoratu? Spadli już pod próg wyborczy? Gdyby istniał choćby cień szansy, że tak się stanie to mielibyśmy tu drugą Australię. Nie mamy, a ty złapiesz zonka kiedy pis w wyborach 2023 zdobędzie 50% głosów