Wpis z mikrobloga

ktoś mi wytłumaczy skąd te ileśset osób robiących zadymy sądzą że robią to ku chwale ojczyzny ?


@ihwar: Prawdopodobnie Ci którzy robią zadymy nawet nie wiedzą kto to był Dmowski. To po prostu tępe dresiarstwo które robi zadymę kiedy tylko jest okazja.
@mnbvcxz: tego wszystkiego co się dzieje, podpaleń, pobić itd, tego że podłączają się pod to ludzie jak kaczyński i uprawiają na tym politykę itd

@michalo94: wątpię, ci ludzie wierzą w jakieś swoje urojenia, kary mogą być w wypadku tego dnia ostrzejsze niż normalnie
@ihwar: PIS przyjmuje wszystkich "wyklętych" pod swoje skrzydła. Do przeciętnych ludzi oglądających tvn teksty z internetów i niezależnej nie dotrą, a zadymiarze i psychopatrioci wyczują sojusznika. Czysty interes polityczny
@ihwar: Tu chodzi o sensację... po co używać konkretów i odnosić się do każdego incydentu z osobna skoro można powiedzieć "WARSZAWA W OGNIU", FASZYŚCI I NEONAZIŚCI ATAKUJĄ!, BIEDNE ĆPUNY ZAATAKOWANE PRZEZ PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW! od razu rzuca się w oczy :)
@Aleksander_Newski: bo Ty jesteś wbrew pozorom śmieszek i trzeba wiedzieć w jaki sposób z Tobą rozmawiać ;) ale większość jednak tak nie robi

@trup: to wiem, ale to oczywiste, bardziej mi chodzi o ludzie którzy w to wierzą

@Royalowy: mi nie chodzi o to po co media to piszą, media chcą jak najwięcej zarobić, widocznie takie coś sprawia że zarabiają całkiem nieźle, mi chodzi o ludzi którzy tych "faszystów
@trup: i tego właśnie nie jestem w stanie ogarnąć umysłem, ktoś jakiś czas temu napisał na mirko że w radiu maryja (hard rock station) mówią że bandyci Tuska przewracają wózki z dziećmi i biją ciężarne matki, nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to nie jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy w to wierzą
@ihwar: To akurat jestem w stanie zrozumieć, bo na niezaleznej, gdzie jest dużo polonii amerykanskiej, ludzie wierzą, że Tusk okupuje Polskę. Co jakiś czas są pytania czemu nie robimy powstania. Jak przechodzę czasem przez warszawę i widzę brednie w stylu "tusk ma krew na rękach" albo "sikorski na szubienicę" to już takie rzeczy mnie nie dziwią.