Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was w mieszkaniu zamontowane drzwi wejściowe firmy Komsta albo miał z produktami tej marki do czynienia? Szukam drzwi wejściowych do mieszkania w bloku, wstępnie wyselekcjonowałem takie modele jak Delta Magnum 56K, Erkado Forteca RC2/RC3 i Mikea Otium, ale dziś w jednym z salonów polecili mi Komsta K-3000 A, na papierze wyglądają bardzo dobrze i cenowo wychodzą nieco lepiej od Delty, ale opinii w sieci prawie nie ma.

#drzwi #remontujzwykopem #remont #komsta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@somv: w zeszłym tygodniu zamontowano mi Wikędy Protect antywłamaniowo-akustyczne. Aktualnie jestem mega zadowolony ale jeszcze nie mieszkam.
  • Odpowiedz
@R__R: Wyglądają dobrze, ale są nieco za duże. Muszę się zmieścić w otwór 204 x 88 cm, bo chcę uniknąć powiększania i kucia w żelbecie. Wikędy przy najmniejszym rozmiarze 80N wymagają 208,2 x 89,3. Dla porównania Delta 205,3 x 87,6, a ta Komsta 204,3 x 86 (czyli najkorzystniej).
  • Odpowiedz
@somv: Mam 80N i ponoć minimalnie powiększyli otwór - nie było mnie przy tym. W każdym razie ja się szerokością nie przejmowałem, a bardziej wysokością. Podpowiem Ci, wybierz taką firmę, która ma najlepszy montaż :)
  • Odpowiedz