Wpis z mikrobloga

Potrzebuje z 1.5 mln $ na tą całą kosatke.. w jaki sposób najszybciej zdobędę hajs? Mógłbym nawet z kimś pograć tylko że tak średnio ogarniam 30lv
#gtav
  • 5
@Drezv ja zacząłem robić misje dla Lamara i Simona, wychodzi za jakieś 10 min roboty jakieś 15k przy dobrych wiatrach. No i mam jeszcze tą drukarnię na pustyni, na własną rękę biorę zasoby i poten sprzedaję, niestety muszę wybrać tą tańszą opcję, bo nie mam z kim rozwozić materiałów tymi furgonetkami :/ Dzięki tańszej metodzie, mając bardzo mało wyprodukowanych rzeczy, zarabiam 60k. Ja zbieram teraz na plantację albo na magazyn samochodowy, by
@Drezv: Możesz zbierać znajdźki (karty do gry, rekwizyty filmowe, anteny radiowe, figurki itp.) za zebranie wszystkich dostaje się zazwyczaj 100-250k GTA$ a wszystkie lokalizacje dostępne są w internecie (z tym że np. figurek jest 100 i zebranie ich zajmuje kilka godzin, więc lepiej poprzestać na rekwizytach filmowych, antenach i nośnikach danych). Warto też zrobić zagdkę seryjnego zabójcy i znaleźć Kamienny Toporek za co dostaniesz 250k. Dobrą metodą jest też zaliczanie achievementów,