Wpis z mikrobloga

Numer 18
Pan doktor Damian Parol, który odłączałby od respiratorów osoby niezaszczepione. No cóż to już jakiś wyższy stopień propagowania nienawiści. Niestety wpis z twittera usunął. No ale w internecie nic nie ginie. Swoją wpadkę tłumaczył tak:

Popularyzując mój komentarz proszę umieszczać go we właściwym kontekście (podłączonej osoby szczepionek vs nieszczepionej do respiratora).


tutaj również pan doktor zapomniał, że bez testu nie da się dostać do szpitala aktualnie:

Z jednym się muszę zgodzić - nie powinniśmy zaczynać dyskusji kto powinien mieć pierwszeństwo do respiratora. To jest stawianie sprawy na głowie.

Powinniśmy pytać czemu paszporty covidowe jeszcze nie obowiązują.

W tedy nie byłby zapchanych OIOMów i dramatycznych dylematów.


Na picrel wpis o odłączaniu:)

#koronawirus
#zletwarzepandemii
wiem_wszystko - Numer 18
Pan doktor Damian Parol, który odłączałby od respiratorów o...

źródło: comment_1640705314AY5bnZa8wlg29pdB289RCD.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vartan: a szczepionkowiec nie powinien na niego zachorować a już na pewno nie tak by potrzebować respirator! Więc respirator wyjebujemy i obaj umierają. Przynajmniej uczciwie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiem_wszystko antyszczepy same powinny się odłączać od respiratorów. Będą na sobie testować jakieś urządzenia, które niosą za sobą wysoka śmiertelność? Jedna na 10 osób pod respiratorem umiera. Ja bym na ich miejscu się bał.
  • Odpowiedz
Nieszczep przecież nie wierzył w chorobę i konsekwencje, więc na #!$%@? mu teraz pomagać kosztem kogoś, kto jednak wierzył?


@vartan: skąd takie założenie?

Ja np. wierzę, a nawet wiem, że istnieje choroba, wierzę, że szczepionki w miarę działają (nie wierzę, że aż tak dobrze jak się je reklamuje, ale jednak), nie potępiam osób, które się szczepią, a jednocześnie, nie będąc w grupie ryzyka, sam się nie szczepię, ponieważ mam obawy co
  • Odpowiedz
  • 6
@vartan patrz wierzę w chorobę, ba nawet ja złapałem i jak na razie dość łagodnie ja przechodzę. Może dzięki szczepionce może nie ale nie wyzywam ludzi, którzy nie chcą się szczepić. To jest każdego wybór i nikt nie ma prawa decydować za kogoś tym bardziej preparatem, który jest nie do końca przetestowany i co chwilę zmienia sie narracja ile dawek powinno go byc.
  • Odpowiedz
@Vampurr hipotetycznie ten szczepiony bedzie kolejnym hitlerem. i co teras? xD
@wiem_wszystko noo odleciał mocno. widziałem na fb jak się chwalił pierwszą szczepionką i innymi prowokacyjnymi rzeczami, ale jak dał się oszukać już dwa trzy razy to co ma powiedzieć? Nikt zaszczepiony nie przyzna się do bycia covidiotą w błędzie...
  • Odpowiedz