Wpis z mikrobloga

@eiaculatiopraecox: wiem o tym, sam przesiadałem się do własnego auta po ich wpsaniałej "reformie" w 17'. Jak kazali mi się ciągle przesiadać, bo tak mi linie pozmieniali. Co do tego co się teraz dzieje, zacznie znów się to samo. Nie dość, że remontów torowisk nie ma, tylko zamykają to cena ciągle rośnie
@assurin:

Nie udało się podnieść ceny biletów, to skracamy czas xDD


Bilety 20 minutowe, będą 20 minutowe. Jak remont WZ się skończył to też bilety wróciły do starego czasu. Więc gdzie masz tutaj skracanie czasu?
A tulodz to pisowska przystawka więc wypad z tym syfem
przecież zapowiadali, że przedłuża na czas remontu północnej oraz wojska Polskiego


@assurin: no przecież masz jak wół w artykule że bilety powrócą w momencie gdy będzie podwyżka ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc spokojnie.

może taki, że Hanka zapowiadała, że bilety zostaną w tej formie do skończonego remontu północnej oraz WP. Więc tak, mam tu skracany czas. Ta pisowska przystawka jest bardziej rzetelna od lodz.pl np


@assurin:
@SeriousDude szczerze? Oby dwie partie tak nas jeb bez mydła, że aż mnie dupa boli tak, że frustrację dostaje. Hanka jeb łodzian jak chce z remontami, dotacjami na transport a pis je nas wszystkich że wszystkim co tylko wymyśli
@assurin: weź se migawkę za 770 zł, dziennie za 2 zł śmigasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zero stresu, pełen chillout. Ja na co dzień jeżdżę autem, ale zawsze doładowuje migawkę na rok aby później nie bawić się z biletami, patrzeniem na czas etc. szkoda nerw