Wpis z mikrobloga

Nie patrz w górę (2021) – recenzja filmu

„Nie patrz w górę” jest nową propozycją od Netflixa. Społecznie zaangażowana satyra Adama McKaya opowiada historię skupioną wokół dwójki naukowców, którzy odkrywają asteroidę wielkości Mount Everestu, która zmierza wprost na Ziemię. Skutki uderzenia będą katastrofalne – ludzkości pozostało zaledwie nieco ponad 6 miesięcy. I choć opis filmu może przypominać film katastroficzny, to zupełnie nie ten typ rozrywki.

https://upflix.pl/aktualnosci/nie-patrz-w-gore-2021-recenzja-filmu-2021-12-27?utm_source=wykop.pl

#upflixnetflix <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#netflix #upflix #niepatrzwgore #dontlookup #upflixrecenzja
upflixpl - Nie patrz w górę (2021) – recenzja filmu

„Nie patrz w górę” jest nową p...

źródło: comment_1640622926yBpblXjYfV0bZuJtk9gZJP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@upflixpl W trakcie ogladania przyznaje z 3 razy chcialem wylaczyc ale dotrwalem do konca i nie zaluje Mocne 7/10. Dobre przeslanie niesie film i dosc dosadnie pokazuje jak latwo zmanipulować i podzielić spoleczenstwo. Fajne wstawki tez po napisach koncowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bulka_Z_jogurtem: to jest prawda. Film w pewnych momentach tak żenuje, że się ma ochotę zapaść pod ziemię. Ja czasem byłem bardziej zażenowany jakąś sytuacją, niż bohaterzy filmu. Ale też sporo się uśmiałem. Spokojnie 7/10
  • Odpowiedz
@upflixpl To ja też skrobnę krótka recenzję: jest w pytę :D
Film jednocześnie śmieszny i przerażająco prawdziwy.
Kilka razy zdrowo śmiechłem.
Gra aktorska - rewela.
No i zakończenie takie cieplutkie, pozytywne :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakifreak: @mbasasello: to jest pozytywne zakończenie? Ziemia zniszczona. Garstka, która przetrwała to bogate staruchy na innej planecie, zbyt zadufani nawet na to aby uważać żeby nie zostać zjedzonym przez lokalną faunę.
Może i cieplutko przedstawione ale to jest tragiczne zakończenie ;)
(w sensie dobrze zrealizowane ale przedstawiające tragedię)
  • Odpowiedz