Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: dzięki. Ale ich dupsko piecze. Pewnie i tak to była przykrywka czegoś, a weto było z góry zaplanowane, ale takie pionki jak Karnowski czy Sakiewicz nie są o takich rzeczach informowani i serio mieli nadzieję, że to przejdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bielecki: Też mi się tak zdaje, chociaż sama decyzja była pewnie ustalona partyjnie żeby pokazać jaki to niby Duda niezależny a tak naprawdę pewnie wystarczył jeden telefon z USA tak jak było z prętem po klatce w wykonaniu Georgette Mosbacher.
  • Odpowiedz
@Bielecki: @MarianoaItaliano: Moim zdaniem to nie ustawka. Na Węgrzech czy w Turcji zaorali prywatne media i się nie oglądali. A te kraje to przecież autorytety Kaczyńskiego.
A Duda jeśli po skończonej kadencji myśli o czymś więcej, niż stanowisko w Rosji albo podnóżek Kaczyńskiego lub Ziobry to nie miał innego wyboru, niż veto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZlotyJakub: a czy ja coś takiego mówię? Nie napiszę wprost co myślę, bo są przewidziane konsekwencje za obrazę prezydenta, ale nie popierałem go i nadal nie zamierzam. Decyzja o wecie była obiektywnie dobra, ale takich decyzji, które pochwalam też się trafiło parę za rządów PiSu, choćby o bronieniu granic z Białorusią - ale to w myśl zasady, że trafiło się ślepej kurze ziarno. To że jestem zadowolony z tego konkretnego rozwoju
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Disegno: największą bekę to mam z Ciebie że wierzysz w ten teatr dla gojów i w to, że Duda podjął decyzję samodzielnie

Ja obstawiam że wystraszyli się USA i ich doniesień o pogasusie
  • Odpowiedz
żeby pokazać jaki to niby Duda niezależny


@MarianoaItaliano: A tak konkretnie to... po co? Kto niby w tej chwili o to daje iebanie? Wybory są? Duda na trzecią kadencję startuje?

Idźmy dalej - wskaż mi proszę jaka kontrowersyjna ustawa w tym czasie przeszła? Odwrócenie uwagi? Poza intertami temat jest na równi z Sousą a do sylwestra zostanie zapomniany.

Takie gadanie to właśnie najlepszy przykład jak propaganda przeorała mózgi. Nawet zaciekli wrogowie
  • Odpowiedz
@Bielecki: żadna przykrywka, znaczy przykrywka to była 2 tyg temu, ale veto było dudzie na rękę, dalej prezydentem nie zostanie, pis raczej jebnie, trzeba myśleć o swojej karierze później
  • Odpowiedz
@Bielecki
@Disegno Też myślę, że to nie ustawka. Przecież dla nich tylko słupki się liczą. Wprowadzili ustawę, w sondażach się okazało, że za dużo ich to będzie poparcia kosztować - kazali długopisów zawetować.
  • Odpowiedz