Wpis z mikrobloga

Zapłacę 25€ przelewem na konto, za znalezienie piosenki której szukam od lat niestety bezskutecznie.
Jeśli chodzi o piosenkę to tropy jakie posiadam:
-13 lat temu grałem w gierkę znawaną Kingsage. Nie pamiętam jaki to był serwer ale coś pomiędzy 8-15 bodajże. W sojuszu w którym byłem był gracz o nicku "qwas" który tą właśnie piosenkę miał(a) na profilu. Rok temu próbowałem ją znaleźć, niestety na tym koncie gra już ktoś inny.
-Jedyne co pamiętam to mgliste wspomnienia jak w ogóle leciała, ale było to coś w stylu celtyckiej piosenki, chyba bez wokalu. Na pewno byly grane skrzypce, może wiolonczela może harfa lub coś w tym stylu.
Wszystkie piosenki z YouTube które wyskakują po wpisaniu hasła "Celtic violin" itp przesłuchalem.
#szukam #szukampiosenki #csiwykop #rozdajo
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Hotstepper
@odislaw
Niestety nie to, piosenka była dużo wolniejsza.Powoli się zaczynała chyba od skrzypiec lub harfy ale pewny nie jestem. Ciężko ją opisać po tylu latach, jakbym ją tylko usłyszał to od razu bym poznał :V
  • Odpowiedz
  • 0
@adamdd
Zdecydowanie najbardziej podobne z tego co poprzednicy wstawiali. Nie jakoś bardzo, ale właśnie tego pokroju, wolniejsza melodia zaczynająca się praktycznie od jednego instrumentu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Martfypiksl: żeby Ci jutro nudno nie było to zobacz jeszcze to
Jenny Jones
Llanthone Valley
Garrett Barry's Jig
Don Oiche Ud I mBeithil
  • Odpowiedz