Wpis z mikrobloga

@Odki:
Top lvle w tibi to 2k+, na większość serwerów wszystko poniżej 500lvl to low lvl, a średnia jest około 800.

Wbicie od 1 do 500 lvlu zajmie Ci z półtora roku do dwóch lat jak będziesz grał po 10-12 godzin tygodniowo, oraz będziesz miał ekipe. Na skille, eq, potki i pacc wydasz sporo siana. Jak już Ci się to uda to dalej będziesz low a Twoja postać po dwóch latach
  • 0
@Odki: jedyny problem z rl tibia to to że jest to jedno wielkie p2w, oczywiście można mówić ze deszcz pada jak ktoś ci w mordę pluje, ale nie czarujmy się, w grze nastawionej na rywalizację to co można kupić do gry za prawdziwe pieniądze daje ogromna przewagę szczególnie na nowych serwerach i zabija ducha rywalizacji.
@Trique niestety z większością się nie mogę zgodzić.
Naprawdę nie wiem skąd przekonanie że trzeba poświęcić 30h miesięcznie by grać za darmo, tj zarobić na pacc.
Zalozmy ten 500lvl - spokojnie zrobi profit 500k/h byle gdzie, z nie najgorszym expem.
Obecna cena tc to 25-33k, zatem potrzeba od 6 do 8kk na pacc. To daje 16h na byle jakim respie z zarobkiem 500k/h.
I nie jest to stricte bicie Respa pod profit
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: gracze na wyższym poziomie z łatwością na to zarabiają z dropu, gracze na niskich mało co używają boosta bo jest nieopłacalny, dodatkowo boost z każdym zakupem drożeje, excercise weapon nawet ten 14k dodaje niewiele na skillu 90+, skilla robisz z czasem na off treningu. Zapoznaj się z pojęciem p2w, w tej grze liczy się kto ile ma czasu na granie, a postać ulepszasz dla siebie bo tam rywalizacji jako takiej
@Trique: o Dominando dawno nie slyszalem po za tym to jest miecz obu sieczny ja gram na nonpvp i mam #!$%@? jak nede chcial sie pobic to kupie jakis 300 lvl za miast paru kebabow i tyle.
@Insane_Mike:

Naprawdę nie wiem skąd przekonanie że trzeba poświęcić 30h miesięcznie by grać za darmo, tj zarobić na pacc.


500 lvl robi 500-600k/h hajsu, na takiej harmoni tcki są po 32k więc potrzeba 8kk golda, co daje 16 godzin. Ale żeby wydajnie expić i zarabiać to trzeba też zrobić przed i po imbu za jakieś 3-4kk (nie wiem ile teraz dokładnie kosztują itemy). Liczmy, że dwukrotne zrobienie imbu kosztuje 6-8kk, to