Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak mozna grac na jakims zlagowanym otsie jak masz globala na którym wkoncu ogarneli boty i gra sie bardzo przyjemnie. Chyba ze 40 zl dla was to majatek...
#tibia #wykopots #mirkoots #gry
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odki:
Top lvle w tibi to 2k+, na większość serwerów wszystko poniżej 500lvl to low lvl, a średnia jest około 800.

Wbicie od 1 do 500 lvlu zajmie Ci z półtora roku do dwóch lat jak będziesz grał po 10-12 godzin tygodniowo, oraz będziesz miał ekipe. Na skille, eq, potki i pacc wydasz sporo siana. Jak już Ci się to uda to dalej będziesz low a Twoja postać po dwóch latach grania setek godzin będzie warta mniej niż hajs w który tą grę włożyłeś.

Na większości serwerów jest dominando, #!$%@? blokujące Ci resp mimo listów z ustaloną kolejką, na najlepsze respy nigdy nie wejdziesz bo nie jesteś w dominando, a na sensowne respy przy Twoim lvlu będzie 10 osób przed Tobą
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle:

Obecnie online :

Antica ~900 graczy, damora 400+, harmonia 400+, havera 400+, monza 450+, peloria 400+, secura ~850, thyria 500+, vunira 400+

Na sporej ilości serwerów jest obecnie 300-350 graczy. Online 19k graczy, a przy 300+ online na serwerze już jest ciasno. Poważnie to są pustki?
  • Odpowiedz
  • 0
@Odki: jedyny problem z rl tibia to to że jest to jedno wielkie p2w, oczywiście można mówić ze deszcz pada jak ktoś ci w mordę pluje, ale nie czarujmy się, w grze nastawionej na rywalizację to co można kupić do gry za prawdziwe pieniądze daje ogromna przewagę szczególnie na nowych serwerach i zabija ducha rywalizacji.
  • Odpowiedz
@Trique niestety z większością się nie mogę zgodzić.
Naprawdę nie wiem skąd przekonanie że trzeba poświęcić 30h miesięcznie by grać za darmo, tj zarobić na pacc.
Zalozmy ten 500lvl - spokojnie zrobi profit 500k/h byle gdzie, z nie najgorszym expem.
Obecna cena tc to 25-33k, zatem potrzeba od 6 do 8kk na pacc. To daje 16h na byle jakim respie z zarobkiem 500k/h.
I nie jest to stricte bicie Respa pod profit kosztem expa, więc nie wastujesz tych 16h, tylko normalnie expisz, zarabiając na kolejny pacc.
Jak doliczymy bosy które zajmą 30minut dziennie, powiedzmy Oberon drume Scarlett, dream mini i finał, czy inne goldy To na takiego pacc w moment można
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: gracze na wyższym poziomie z łatwością na to zarabiają z dropu, gracze na niskich mało co używają boosta bo jest nieopłacalny, dodatkowo boost z każdym zakupem drożeje, excercise weapon nawet ten 14k dodaje niewiele na skillu 90+, skilla robisz z czasem na off treningu. Zapoznaj się z pojęciem p2w, w tej grze liczy się kto ile ma czasu na granie, a postać ulepszasz dla siebie bo tam rywalizacji jako
  • Odpowiedz
@Reevder: co ty typie bajdurzysz, mało daje na 90+? Jedna rózga na double na 98mlv wbiła mi 1,5mlv, to jest mało? Ktoś kto ma kasę może stać cały czas i będzie do przodu. Na offie gowno się wbija, przez mojego offa 12h dostaje ile 0,10%. Tibia jest p2w i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@Trique: o Dominando dawno nie slyszalem po za tym to jest miecz obu sieczny ja gram na nonpvp i mam #!$%@? jak nede chcial sie pobic to kupie jakis 300 lvl za miast paru kebabow i tyle.
  • Odpowiedz
@Insane_Mike:

Naprawdę nie wiem skąd przekonanie że trzeba poświęcić 30h miesięcznie by grać za darmo, tj zarobić na pacc.


500 lvl robi 500-600k/h hajsu, na takiej harmoni tcki są po 32k więc potrzeba 8kk golda, co daje 16 godzin. Ale żeby wydajnie expić i zarabiać to trzeba też zrobić przed i po imbu za jakieś 3-4kk (nie wiem ile teraz dokładnie kosztują itemy). Liczmy, że dwukrotne zrobienie imbu kosztuje 6-8kk, to sumując zrobienie imbu, zarobienie na pacc i ponowne zrobienie imbu masz około
  • Odpowiedz