Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy aplikanci,
kiedy zaczęliście się przygotowywać do egzaminów wstępnych na aplikacje? Pomijam tutaj wszelkie kksip, mam na myśli stricte aplikacje korporacyjne. Ile zajęło wam przygotowanie się i za którym razem zdaliście? Podejrzewam, ze średni czas przygotowań tak, by być w miarę pewnym to jakieś pół roku, w skrajniejszych przypadkach może nawet rok . Oczywiście, jeżeli będziemy uczyć się rozwiązując testy z poprzednich lat i czytać najważniejsze ustawy choć raz. Zapewne też znajdą się i tacy, którzy ucząc się z AL podeszli do egzaminu po miesiącu hardej nauki i zdali na blisko 100% ;) Zastanawia mnie, czy faktycznie warto wykupić dostęp do AL. Jeżeli tak, jaki pakiet kupiliście i czy faktycznie było warto? #aplikacja #prawo #radcaprawny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c73e750ed247000a91e483
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 2
WybranaDama: Zacząłem jakoś w maju, ustaw praktycznie nie czytałem - tylko testy AL. Początkowo robiłem jeden test dziennie, później stopniowo coraz więcej aż do dwóch tygodni przed egzaminem gdzie po prostu trzaskałem testy po 10h dziennie. Przerobiłem jakieś 80% wszystkich dostępnych pytań. Zdałem za pierwszym razem ze sporym zapasem punktów.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem aplikantem, ale wstępny zdałem. Szczerze mówiąc, to jeszcze przed egzaminem wiedziałem, że nie idę na aplikację bo będę robił co innego, ale #!$%@? - zapłacone, to poszedłem z marszu i się dostałem. Myślę, że jak ktoś kończy którąś uczelnię z polskiego TOP5, do tego jeszcze pracował w kancelarii na studiach, to nie musi się specjalnie uczyć. Te testy są łatwiejsze niż egzaminy w toku studiów.