Wpis z mikrobloga

Ehh i jak się cieszyć z tych świąt, powiedziałem rodzinie że zmieniam kierunek studiów i moje cele zawodowe i jedyne co usłyszałem to że to wstyd xD oczywiście jeszcze historia o córce koleżanki co ma pracę na cały etat i jakaś dodatkową oraz studiuje dziennie no trzymajcie mnie XD #studbaza #swieta #przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Defined: ja miałem teraz się starać o diamentowy grant po inzynierce ale za dużo wałów na mnie zrobiono, dałem się jak dzieciaczek porobić, więc wywalone społeczeństwo akademickie to jakaś patologiczna wersja wyścigu szczurów
  • Odpowiedz
@empechemik córka koleżanki za parę lat będzie kompletnie wypalona przez taki tryb życia. Podchodź na spokojnie do tematu i się rozwijaj, dobrze że zmieniasz kierunek który Ci nie pasuje. A na rodzinę klasycznie wyjebongo, rozwijasz się dla siebie nie dla nich
  • Odpowiedz
@empechemik: Niszczy mnie taki sposób pojmowania świata. "Synek, ale ty czymej sie tych studiuf wyszszyh jednych, a nie zminiosz, zminiać to wstyd". I niby kto ma się tu czegoś wstydzić? Ty, że po prostu korygujesz sobie ścieżkę przyszłej kariery zawodowej? Rodzice, bo jakiś losowy Zbyszek zasuwający od dwudziestu lat w pobliskim Januszeksie na zaszczytnym stanowisku przykręcacza śrubki przy taśmie powie im, że "no gdzie to tak? Stundia zmieniać? Kto to słyszoł?!"
  • Odpowiedz