Wpis z mikrobloga

Mireczki, z ciekawości. Strzał TF Noir z ~2017. Nadgarstek pierwsze 3h projekcja dość dobra, jestem zaskoczony tym jak szybko z czasem projekcja zanika. Minęło 5h od pojedyńczej aplikacji na nadgarstek i już jest wyczuwalny tylko przy skórze i to w minimalnym stopniu. Ma ktoś TF Noir z ~2017? Zastanawiam się czy nie dostałem podróby... Zapach zgadza się z tym z drogerii, ale strasznie szybko pada... Tester ze "sprawdzonego miejsca", flakon wygląda idealnie, mogę wrzucić zdjęcia
#perfumy
  • 22
@Rookie34: Mam ten sam rok, batch - B87 Mogę przetestować i dać znać, ale chyba nie czułem żadnych problemów z trwałością. Pamiętaj, że nos się przyzwyczaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rookie34: Btw świetny zapach, jak dla mnie mega męski i przyjemny. Nie wiem czemu część osób uważa go za unisex. Przed kupnem moją jedyną obawą było to, że mogę pachnąć odrobinę "staro", ale to muszę jeszcze przetestować w otoczeniu xD
@SeoGuy: Będę wdzięczny, niby na internecie jest napisane, że trwałość to jakieś 4-5h na nadgarstku, ale ostatnim razem jak testowałem u znajomego to siedział mi na ręcę przez cały dzień (z 10h). No właśnie ten zapach mnie w sobie rozkochał, bo jest taki "poważny", elegancki i kojarzy mi się z takim półformalnym wieczorem