Wpis z mikrobloga

@rad666x: Patrząc po cenach na rynku myślałem, że działa to w drugą stronę ale skoro tak to sprzedaję Varana i 40k w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@puzonyyx: @kamroz: Wasi bramkarze też ostatnio zapomnieli jak się broni? Mój Donnarumma zwykle ratował mi mecze i bronił niemożliwe do wyciągnięcia piłki a ostatnio puszcza nawet strzały w środek bramki, np. z okolic 16m pod poprzeczkę lub po zejściu ze skrzydła w środek bramki
  • Odpowiedz
@Marqq: Różnie. Używam niebieskiego Donnarumy i potrafi wybronić mecz. Broni sam na sam i strzały z dystansu, ale puszcza szmaty po strzałach głową pod poprzeczkę. Mecze są oparte na rzucie kostką, nie dziwi mnie to że mój Ronaldo trzy razy pudłuje z metra, a złoty Adama przeciwnika ładuje z zerowego kąta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@omgoogle: Właśnie też nad nim myślałem, tylko musiałbym wtedy Semedo dać na PO bo będzie na 7 zgrania. Mówisz, że Etebo taki kozak na ŚPD? Ja potrzebuję tam kogoś do destrukcji przed linią obrony. Btw. miałbyś może jakieś rady co do gry w obronie? Bo w ataku jeszcze od biedy jakąś akcję czasem skleję ale w obronie to jest tragedia , czasami mnie jak tyczki mijają, próbuję z kontrolą tempa ich
  • Odpowiedz
@Marqq: Etebo po Kante to wg mnie najlepszy ŚPD w PL, Rice jest okropnym gównem przez jego balans i agility. Co do obrony to dużo w tym roku robi pressing drugiego gracza, więc jeśli nie używasz to proponuje ogarnąć. Ja osobiście 2 ŚO nie ruszam az nie jest to konieczne, staram się bronić dwoma ŚPD i bocznymi. Tego włoskiego ŚPO tez bym raczej na śpd zamienił, Barella tam będzie ideolo.
  • Odpowiedz
@omgoogle: Ok, dzięki w takim razie postaram się wyskrobać jakieś karty z klubu żeby zrobić Etebo. Co do dwóch ŚPD to grałem formacją 4-2-3-1 i szczerze mówiąc pomimo 3 ŚPO brakowało mi tego drugiego napastnika, ewentualnie może jeszcze spróbuję czegoś w stylu 4-2-2-2 ale jak do tej pory najlepiej mi się gra obiema wersjami 4-1-2-1-2, teraz próbuję tej wersji ze skrzydłowymi. Tego ŚPO mi szkoda bo dopiero kilka dni temu zrobiłem
  • Odpowiedz