Wpis z mikrobloga

Lubię spędzać święta z rodziną, za to nie lubię tego, co się ze mną dzieje "po". W trakcie wydawało mi się, że było normalnie i fajnie, dopóki nie wróciłem do domu. Od razu natłok myśli, że może za biedne prezenty dałem, może coś źle odpowiedziałem, może wcale nie było fajnie, może w trakcie pobytu tam zrobiłem jakąś głupią minę, może z kimś za mało próbowałem rozmawiać, może byłem za mało uśmiechnięty, może byłem za mało wdzięczny za całą świąteczną otoczkę, a może nie chcieli żebym tam był, że jestem beznadziejnym synem, bratem i wujem. Od razu w głowie pojawiła mi się myśl, że ja tam nie pasuję i wszyscy byliby szczęśliwsi, gdybym nie pojechał i nie spędził tam z nimi czasu razem.

Tragedia. Chciałbym jeszcze kiedykolwiek w życiu mieć sytuację, w której po dobrze spędzonym czasie jestem zadowolony i mogę spać normalnie, a nie zadręczam się ze swoimi wymysłami z głowy.
#depresja #przegryw
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Onii-chan-san_Senpai: musisz zdac sobie sprawę z tego, ze ludzie mniej myślą o tobie niz ci sie wydaje. W sensie jak sie zachowywales.
Dużo więcej (jesli nie tylko), myślą o sobie (tak jak ty).
A nawet jeśli to rozmowy wygladaja tak:
- Lucek, Onii-chan cos dzisiaj sie malo uśmiechal
- Wanda co ty gadasz, super bylo.

Jeśli coś byłoby nie tak, zaufaj mi, dadzą ci to odczuć tak, ze będziesz wiedział.