Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? na #lego ?
Dostałem zestaw technic McLaren na święta i naliczyłem że nie ma już 11 klocków i wydaje mi się że po prostu pieprznęli się w torebkach mini elementów i dostałem jedną za mało. Odmawiają dosłania brakujących elementów a do tego zestaw kupiony w carrefourze gdzie zwroty są tylko w nienaruszonym pudełku no a moje już otwarte xDD
  • 13
@hoppek z początku też tak pomyślałem ale później doszedłem do momentu składania zderzaka i okazuje się że poza tamtymi elementami nie mam też świateł których po prostu nie mogłem pomylić bo wcześniej nie otwierałem paczki nr 2 :')))
@Pydziol: A sprawdziłeś odcienie kolorów klocków? Czasami jest tak, że jest kilka klocków takich samych, ale w różnych odcieniach i instrukcje papierowe są tak #!$%@?, że często tego nie widać na pierwszy rzut oka
@hoppek światła to akurat jedyne dwa klocki w tym kształcie i kolorze więc nie ma szans ale i tak jutro rozbiorę co zbudowałem i podliczę wszystko i później będę walczył o reklamację xD
@Pydziol: dziwne, z relacji znajomych którzy kupują używki niekompletne i domawiaja brakujące elementy (żeby nie było, zdecydowanie uważam to za oszustwo) nigdy nie spotkali się z odnowa. Sam reklamowałem kilka razy nowe zestawy, w tym raz był to move hub z LEGO boost (który na LEGO.com kosztuje koło 300pln) i nigdy nie było problemów.
@UrimTumim a wiesz jaka jest maksymalna ilość zamawianych części? Bo w mailu piszą że to może być przyczyną odmowy ale zamawiałem już po 3 elementy i to samo wychodzi. Chyba że trzeba pojedynczo ale jak lego zobaczy 20 zamówień 1 klocka na ten sam adres xDD
Spróbuj zadzwonić na infolinię. Kiedyś w zestawie 40428 autentycznie brakowało mi dokładnie 1 całej torebki (1/3 setu chyba). Zgłoszenie było odrzucone ale po rozmowie z miłą panią uwierzyła i dosłali. Sprawdź na filmikach unboxing czy na pewno brakuje 1 torebki, bo jak sam wiem, zdarza się.
@Pydziol a może woreczek został w pudełku? Mam nieotwierany zestaw z Harley Davidson Fat Boy i przez zaklejone pudełko wystaje na zewnątrz kawałek woreczka z klockami, chyba jest złapany klejem pomiędzy częściami kartonu.