Wpis z mikrobloga

@msq: w mojej firmie korzystamy z Oracle Identity Analytics (11g). Czas interfejsu tej aplikacji nie jest skorelowany z czasem serwera - jeśli zatem serwer stoi gdzieś w NAM (załóżmy 6 godzin różnicy), to jeśli wprowadzam datę i czas będąc w PL (za pomocą dropdownów.... ehhh) np. 2013-11-11 10:15 to na serwerze jest to zapisane bez przekalkulowania różnicy stref czasowych (co skutkuje tym, że muszę w pamięci przeliczać -6 godzin i
  • Odpowiedz
@msq: wiesz, to przykład jeden z wielu. W momencie kiedy wdrożyliśmy to na UAT to mieliśmy chyba 16 równolegle otwartych zgłoszeń w Supporcie Oracla odnośnie bugów w produkcie. Obsługa ich wygląda tak, że w bug reporcie musisz podać wszystkie dane platformy (os, appserver, db itd.) a support lvl1 i tak Cię zapyta w pierwszym pytaniu jakiej wersji czegośtam używasz (co mnie doprowadza do szału). Zgłaszasz im problem z wydajnością np.
  • Odpowiedz
@torm: Pracuje w firmie ktora jest platynowym partnerem oracla wiec to i owo cvzasem obija mi sie o uszy :)

generalnie za jakis czas moze sie okazac ze z najwiekszego dostawcy tego typu rozwiazan stali sie producentem niszowym.... Pozyjemy zobaczymy.
  • Odpowiedz
@msq: moja podobnie, mieliśmy spotkania offsiteowe z nimi ale to jest rzucanie grochem o ścianę, całe portfolio produktów które przejęli od Sun Microsystems jest traktowane po macoszemu pod każdym względem i nie wróżę im świetlanej przyszłości w tym obszarze.
  • Odpowiedz