Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: > @Drezv: jak widzę karpia albo ludzi którzy mówią że lubią karpia to mnie mdli

zależy jak zrobisz. Też nie lubiłem, a kiedyś sobie fileta usmażyłem bez tych panierek normalnie jak dorsza i się okazało że to zajebista ryba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Drezv: jak widzę karpia albo ludzi którzy mówią że lubią karpia to mnie mdli

@Megawonsz_dziewienc: nie wiem gdzie wy karpie kupujecie że wam to wali mułem. Karpia jem raz do roku, ryba jak ryba po #!$%@? się #!$%@?.
  • Odpowiedz
nie wiem gdzie wy karpie kupujecie że wam to wali mułem. Karpia jem raz do roku, ryba jak ryba po #!$%@? się #!$%@?.


@Crisu Ja bardzo lubię ryby - prawie wszystkie. Jem bardzo dużo ryb, myślę że z 10 razy więcej niż statystyczny Polak - może dlatego, że mieszkam w miejscowości nadmorskiej i mam znajomego pływającego na kutrach, przez co mam świeże ryby i 5 razy taniej ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: Ale co ty sie usrales jakiegos marketu, co to rybnego nie ma? Ja wiem, ze p0lacy kupuja absolutnie wszystko z marketu, ale nie wrzucaj kazdego do tego samego wora, prosze cie xD

@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: to ma zwiazek ze stanem wojennym, komunizmem i tym, ze karpia wyhodujesz wszedzie, szybko rosnie, jest duzy i tani a w tamtych czasach nie bylo tak latwo o produkty wiec jest karp jako potrawa wigilijna. Do
  • Odpowiedz