Wpis z mikrobloga

#gielda
Naiwniaki typ gra na demo lub promuje xtb pod każdym wpisem jest ziomek co pyta "na czym grasz" on dumnie opowiada" na xtb". W jednym wątku pisał że zarobił 20k, i że na demo by tyle nie zarobił, bo tam tylko 10k, a na screenach wszędzie wolumen warty 10900, ale jakby miał 10k to by nie dał rady lol, ale z 10900 już dał radę. Szkoda że ten post usnął. Na dziwgni to każdy wie co się dzieje, łapy urwie prędzej czy później.
Cernold - #gielda
Naiwniaki typ gra na demo lub promuje xtb pod każdym wpisem jest zi...

źródło: comment_164029226839cxZqjOuhu2uitz80gyWh.jpg

Pobierz
  • 25
@JC97: @Cernold:

Dalej nie robi nic złego.

Napiętnować należy natarczywych naganiaczy, jak ten gość od fabryki MLsystem. I tego drugiego pajaca od nieruchomości. Jeszcze ktoś przeczyta te ich pierdy i rzeczywiście #!$%@? się na jedną lub drogą minę.
W jednym wątku pisał że zarobił 20k, i że na demo by tyle nie zarobił, bo tam tylko 10k, a na screenach wszędzie wolumen warty 10900, ale jakby miał 10k to by nie dał rady lol, ale z 10900 już dał radę


@Cernold: to mnie najbardziej #!$%@?, bo musisz, że zawsze trzeba grać full depo na 1 pozycję xD
Ja gram paczkami 11k żeby mnie nie wyzerowało w ciągu 1 dnia.
@Chris_Karczynski:

Ale jakoś bardziej przekonany jestem co do ich twierdzeń xD
Z doświadczenia. Nie bież tego do siebie. Tym bardziej, jeśli masz rację to ciesz się ze swojego hajsu a nie zawracaj sobie głowy randomami z neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej ja tak zrobiłem ;)
@Cernold: bo tam zarzucaliscie mi że gram na demo. Napisałem tam że konto demo jest na miesiąc i jest na nim tylko 10k. Ktoś mnie wyjaśnił, że demo można przedłużyć pisząc do administracji czy coś, a kwotę można zwiększyć w ustawieniach, więc nie moje argumenty zostały obalone.