Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Logan00: ja tam o jednym przekonaniu się z pewnością utwierdzam: jeśli pissowcy skończą już z tym wszystkim ci zaczęli...to prawako-konserwy i nacbolskie bojówki będą ich wyklinać po kres swoich dni.

Bo doszczętnie zadręczą wszystkich ludzi z rigczem, i ostatecznie skompromitują ich skleconą na potrzeby "konserwatywnej kontrrewolucji" narrację o złych lewakach i dobrych "antykomunistycznych" mężach stanu.

Wręcz ludzie będą ich kojarzyć tylko i wyłącznie z hordami karakana. A co bardziej kumaci
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak jak teraz wszystko co publiczne i państwowe-to kijowe i korupcją liczne. Tak to samo czeka z nacboli wzniosłymi pojęciami jak: narodowe, polskie, krajowe.

Jak to ktoś w wywiadzie dla "Plus Minus" pół roku temu dobrze ujął-straty moralne i wizerunkowe tego co obecnie robi pissiorstwo z "konserwatywną kontrrewolucją" i "dbaniem o wielką i dumną ojczyznę" będą zdecydowanie dalsze niż do najbliższych wyborów.

...a wywiad na temat tych uwidaczniających się tendencji był z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fortis_: ale tradycji stanie się zadość przynajmniej-tak jak kościelni hierarchowie i dumni słudzy watykanu za czasów świetności JP2 przyczyniają się obecnie do laicyzacji, odwrotu od kościoła.

Tak te buraki i narodowi polscy idioci mający gęby pełne frazesów o patriotyzmie i konserwatyzmie-nakręcą taki #!$%@?, że spora część ich krajan będzie gotowa utopić każdą prawako-konserwę w łyżce wody. Aby już więcej nie słyszeć o tym.
  • Odpowiedz
@Logan00:

proszę państwa zesrałem się na dywan i byłem z tego zadowolony, ale widząc jak wszyscy lewacy WYJĄ jakie to obrzydliwe i niegodne, to tylko uświadamiam sobie jak bardzo był to strzał w dziesiątkę!
  • Odpowiedz
@Logan00: Wow, w życiu bym się nie spodziewał że typowego kucowskiego, "memicznego" języka, którego 10 lat temu używaliśmy na przerwach w liceum oraz w memach i filmikach "masakrujących" lewactwo, będzie używał minister edukacji w swoich oficjalnych wypowiedziach xD. Co tu się odwaliło?
  • Odpowiedz