Wpis z mikrobloga

CHAOS jeden wielki chaos, to co się aktualnie #!$%@? na tym świecie, a w szczególności w Polsce..

Ludzie podzieleni, skłóceni, patrzący jak na samobójcę bo nie ma maseczki w supermarkecie. Straż miejska wypuszczana na patrole do sklepów, #!$%@? really??
Pozamykali przedsiębiortwa rok temu, rozdali 200mld PLN na pierwszą tarczę i co? Przedsiębiorcy, ci co mogli i tak na zapleczu pracowali, ja mówiłem swojej, że to co teraz weźmiesz oddasz podwójnie i ja na etacie się do tego również dołoże..

Nasze państwo nie ma takiej gospodarki jak DE i mieć nie będzie a mam wrażenie że w socjalach zaraz ich prześcigniemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nasze hojne państwo z dykty w przyszłym roku będzie rozdawać netto około 50 tys na rodzinę z trójką dzieci..
Rozumiecie? To niektórzy tyle dochodu nie wygenerują w rok.

Ja rozumiem, że przyrost naturalny pada łeb na szyję w Polsce, i za 30 lat okaże się że ZUS pęknie jak bańka mydlana i zobaczycie emerytury jak świnia niebo.

Nowy ład to gwóźdź do trumny dla jdg, ale wiadomo najłatwiej dojechać firmy, które nie mają jak się bronić, bo nie mają takich zasobów jak zagraniczne korpo (ktore unikają odprowadzania podatków w Polsce sic?)

Co do szczepień, wolny wolny wybór, ja własnie przechodzę jako niezaszczepiony, objawy jak typowa grypa łamanie w plecach, stan podgorączkowy 38,4°C, puls podwyższony 85-90 i trochę szybszy oddech, i trochę gałki oczne pobolewały ale to tylko jedna noc, teraz już tylko lepiej.
Zaznaczam że przez tą całą pandemie rozleniwiłem się i aktywność sportową mam na poziomie 0, gdzie zawsze w treningu i rok temu nie miałem żadnych objawów.

Pzdr

#koronawirus #blackout #covid19 #nowylad
  • 1