Wpis z mikrobloga

Dzięki, discord! Ominęła mnie ważna dyskusja.

@Bobo77, nie wstyd Ci? Wszystko jasne dlaczego każda edycja serwera w krótkim czasie upada. Zachowujecie się jak banda dzieci w piaskownicy z @WolfSky
Nawet jak zarządzałem siecią serwerów CS 1.6 10 lat temu to nie było takiego buractwa.

#wykopots #mirkots #gorzkiezale
OrzechowyDzem - Dzięki, discord! Ominęła mnie ważna dyskusja.

@Bobo77, nie wstyd C...

źródło: comment_1640250932sJCuUZyIDA3X3mMFOBSmMd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrzechowyDzem: "Naucz się wyzywać chociaż" XD #!$%@? co za osiągnięcie życiowe, jakby to jeszcze było błyskotliwe, cięta riposta czy cokolwiek, a tutaj "twoja stara drapie się nogą za uchem bo ma pchły", ja #!$%@? ()
I to pewnie jeszcze dorosłe chłopy, dramat.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: a Ty tak poważnie, że #!$%@? serwer? Poza tym wyzywają mnie, lub moich kolegów na dc to co mamy się nie odzywać? Jak #!$%@? yugo robi memy na mój temat (nawet śmieszne czasem) to nie wchodze na tag i nie płacze. Przegrałem na tej edycji, byłem gnojony 24/7 to sprzedałem chara i gram se na innym. Ale najłatwiej obwiniać rebornów o frekfencje na serwerze. Na zeszłej edycji grałem prawie
  • Odpowiedz
  • 1
@Bobo77 nie twierdzę, że masz nie reagować. Po prostu dostałem maila, że ominęła mnie taka Twoja wiadomość. Prostacko napisałeś i tyle. A z rozwalaniem serwera to mam na myśli tylko takie właśnie dramy i zatargi o ciul wie co. Można grać i się nie wyzywać, serio.
  • Odpowiedz