Wpis z mikrobloga

via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
#heyah #tmobile
Od razu zaznaczam, że wiem, iż Heyah to podmarka T-Mobile. Byłem przez chwilę w Heyah 01 i kojarzę brak niektórych usług, gdyż są w powijakach (byłem tam około września 2021 czyli dość późno od startu tej oferty). Obecnie jestem zmuszony gdyż we Flexie nie działa mi VoLTE i VoWiFi, a T-Mobile i Heyah oferują wsparcie obu funkcji na moim telefonie. Zastanawiam się nad ponownym powrotem do Heyah 01, ewentualnie ich oferta na kartę, albo oferta na kartę T-Mobile. Minimum 10GB internetu.
Czy macie jakieś spostrzeżenia odnośnie obu operatorów? Któraś aplikacja do obsługi jest lepsza? Gdzieś jest lepsza obsługa klienta? Wiem, że infolinia jest ta sama, ale w przypadku Heyah ciężko było uzyskać pomoc a często konsultanci przedstawili inne opinie do tych samych spraw.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zdybo: aktualnie przeniosłem 3 numery z abo w tmobile do prepaida w tmobile. Jak wystarczy ci 8gb neta i nie potrzebujesz więcej jak 1gb w ue to bez limitu S za 20zl miesięcznie
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@PaulStone: A, okej. Dzięki za pomysł, bo w sumie to nie wpadłem na to. Na stronie jest wpisane 1GB i myślałem że na tym koniec, ale jest bonus za doładowanie nie wypisany jak w droższych ofertach. Z jednej strony myślę że się wyrobie w tym limicie internetu, z drugiej strony w Heyah 01 jest w tej samej cenie 20GB. Stąd też moje pytanie o doświadczenia z obu stron barykady :)
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: z APN nie próbowałem. Odnośnie VoWiFi, to w każdej sieci mam dość słaby zasięg w domu, a jednak czasem się on przydaje. Również w podróżach poza UE jest mocno przydatne.
@zdybo: Zenfonek 8? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też właśnie dlatego zmieniłem sieć na Heyah 01, na razie czekam na przeniesienie numeru i zobaczymy jak to będzie.