Wpis z mikrobloga

Jakub Zygarłowski - dawniej dymacz małolat na eventach, teraz wierny pies Woźnickiego. Szanujesz?

Dzięki Savage2999 mogłem dziś obejrzeć prawdziwą perełke.
Polecam przemówienie czcigodnego Jakuba - od 24:20.
https://www.youtube.com/watch?v=jDXGGIOn5ek

Sekta Michasia zrobiła chlew nawet na grobie ojca kamerzysty, przychodząc z tabliczkami, Woźnicki przemawiał mówiąc coś o masonach xDD Z samego wideo idzie wyciągnąć takie informacje:

* Jerzy Zygarłowski zginął tragicznie w wypadku samochodowym 7 listopada 2019, w drodze do spowiedzi, do kapłana Tradycji katolickiej.
* Wielokrotnie namawiał Jakuba by wrócił do żony, która zdradził i porzucił (do czego w przemowie Kubuś się przyznał, przed milionami słuchaczy)
* Jego ostatnią wolą było to by mszę odprawił Michał Woźnicki, jednakze nie została ona wysłuchana, msze odprawił ks. Jacek Bałemba
* Jerzy Zygarłowski to kuzyn Michała Woźnickiego, więc Misiek jest wujkiem Kuby Zygarłowskiego.

Nie wiem z jakiego powodu Zygarłowscy interesują mnie duzo bardziej niz Woźnicki xD

#wroniecka9
zygarlowski - Jakub Zygarłowski - dawniej dymacz małolat na eventach, teraz wierny pi...

źródło: comment_1640216577dOClbIza4sDpJWq194sk0H.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@zygarlowski: cześć właśnie trafiłem dopiero na sprawę, można szerzej?

Z tego co wynika na filmikach, to Woźnicki udał się po eksmisji do domu Zygarłowskiego,
Baranowo, plac Zmartwychwstania 1,

ale kto napisał te kartki i o co chodzi w aferze z nim (bo z księdzem to wiem) można szerzej?
  • Odpowiedz
@MEGATOMEK: to są złośliwości studentów, którzy mieszają w tym samym budynku gdzie była kaplica cela. Pod koniec pierwszego sezonu uniwersum doszło do kilku spięć na linii Czczigodni - studenci, zwłaszcza jak Woźnicki wbił do kuchni gdzie robili sobie kolację i męczył ich pytaniami co myślą na temat wyrzucenia Mszy Świętej
  • Odpowiedz