Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sasza_: Max 5/10 i to tylko za efekty i oprawę graficzną. Zepsuło moim zdaniem obraz trylogii, która miała fabułę, sens i klimat. Zamiast tego mamy Avengersów, którzy nie wiedzą po co gdzieś idą i dokonują nielogicznych wyborów.
@unfolding oceniam na 7/10 dlatego że mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać. Dla mnie trylogia jest zamknięta a 4 to poboczna historia z udziałem głównych bohaterów. Coś jak nowy odcinek animatrix tylko ze z aktorami.
@sasza_: bardzo dobry komentarz, na dvd może wyjdą dodatkowe sceny bo film jest długi jak na kino, na koniec akcja leci już za szybko ale prawda pierwsza połowa bardzo mi się podobała jako po prostu film, moim zdaniem ten film jest jak 3s twin peaks, scena po napisach też wymowna
@Bujak nowy twin peaks bardzo mi się podobał, rownież za to że nie był to tylko odgrzewany kotlet ale starał się być na swój sposób inny niż także dobre, pierwsze dwa sezony
@sasza_: ten film to 7-8/10, tak jak piszesz końcówka najsłabsza ale całość mega na plus. Narzekają jedynie ci, którzy oczekiwali, że NEO się nagle obudzi po 3 części i będzie dalej toczyła się akcja tylko wtedy o czym? Fajnie teraz przedstawili Świat Matrixa, że w sumie tych Światów może być nieskończenie wiele i każda maszyna, która jest hodwocą ma swój Świat, w którym experymentuje i stara się wytworzyć jak nawięcej energii.