Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#budownictwo #dzialka #dom #pytanie #pytaniedoeksperta
Czy spotkał się ktoś z odmową wydania warunków zabudowy? Czy odwołanie się coś w tym poskutkuje? Działka 10.5 ara, z czego prawie całość to rolna 3a, a reszta to pastwisko. Całe 2mc czekałem na odpowiedź i tu takie coś... Pismo jest średnio zrozumiałe. Działka ma wokół siebie 5 budynków mieszkalnych. Działka ma dostęp do drogi publicznej (powiatowa) poprzez drogę wewnętrzną i to według pisma zrozumiałem, że to się zgadza. Wszystkie zapewnienia mediów były załączone do wniosku. Co robić?
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lobo: że względu na to, że działka wymaga uzyskania pozwolenia na właściwego ministra na wyłączenie z produkcji rolnej, ale nie trzeba o to się prosić, jeśli są jakieś tam warunki spełnione. Sądziłem, że to są te 4 o zwartej zabudowie, dostępie do drogi publicznej i czegoś tam jeszcze. Nie mam tego pisma przed sobą.
@augusto-mises: Wiesz co znam mnóstwo historii gdzie ktoś dał w łapę aby coś załatwić, ba urzędnik z gminy chętnie wziąłby ode mnie kilka stówek za wpisanie, że dren na mojej działce jest zniszczony i bym się nie musiał cackać z wodami polskimi, ale za uczciwy jestem. Może ci się wydawać, że urzędnicy to uczciwi ludzie, ale to nie jest prawda, część z nich po prostu za kopertę zrobi wszystko o ile
@Zero_Gravity: Jak chcesz to możesz mi podrzucić na PW - tylko pls zamaż dane osobowe. Zajmuję się zawodowo m.in. sporządzaniem decyzji o wz, oczywiście odmowy również się zdarzają - być może będę mógł pomóc znaleźć jakieś obejście.