Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i Mirabelki odpowiedzcie mi na pytanie o co tutaj chodzi. Wystawiłem konsolę. Ktoś kliknął kup teraz. 2 dni temu. ID: Client:9......6. Do teraz mam, że płatność nieopłacona a z informacji pomocy allegro, że ma status utworzone. Jak to jest ktoś sobie kliknie kup teraz i może mieć #!$%@?? Normalnie byłbym cierpliwy ale teraz to chodliwy towar a po świętach może być różnie. Jakie jest wasze zdanie o tym?
#allegro #kiciochpyta #pytanie #olx
Pobierz pavvel94 - Mirki i Mirabelki odpowiedzcie mi na pytanie o co tutaj chodzi. Wystawiłem...
źródło: comment_1640201696xWr1VOPItVLsZtJG9jL3SE.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizzly: Napisałem i cisza od 2 dni. Anulować to chyba raczej nie mogę. Pomoc allegro napisała właśnie, że za 5 dni zamówienie wróci na allegro. Cholera wie czy ktoś kupi za taką cenę jak teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: @fizzly: Przesyłka kurier przedpłata była. Jak to wygląda, że można sobie kupić ale zapłacić kiedy się chce albo w ogóle? Nie powinno być, że płacisz i dopiero wtedy ogłoszenie spada?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pavvel94: Gdyby było tak że najpierw płacisz a później nie ma ogłoszenia to jest duża szansa że dwie osoby to samo kupią. Najpierw kupujesz a później się płaci. Pewnie to cię zdziwi ale ludzie do tej pory robią przelewy na poczcie Polskiej xD