Wpis z mikrobloga

No dobra dobra - przeglądając tag #pokapake można sobie poczytać o wielu wspaniałych paczkach, ale czy któraś z nich jest tak czaderska, jak ta, którą dostałem od anonimowej Pomocnicy Mikołaja? NO NIE SĄDZĘ NIC A NIC!

Poziom personalizacji, trafność prezentów i to jak ładnie całość została zapakowana wygenerowały na mojej twarzy takiego banana, że do tej pory się uśmiecham :D Ba - aż mi się głupio zrobiło, że paczka którą ja przygotowałem dla mojej pary była mniej obfita w zawartość i jednak troszkę brzydsza :/ Ale teraz już wiem, że w przyszłym roku się poprawię :D

O chollera, a co w środeczku?
Oprócz miłego, ręcznie napisanego listu jako pierwsze w oczy rzuciły mi się książki, szykownie związane ze sobą czerwoną wstążką do której przytwierdzona była karteczka z napisem "zestaw czytelniczy "mam mało czasu"" :D
I rzeczywiście - opis trafny, bo wśród tytułów, oprócz książki "Astrofizyka dla zabieganych", którą można mieć ze soba wszędzie, jest jeszcze "30 sekund o sztucznej inteligencji i robotyce" :D

Później - zestaw początkującego baristy - kawa dzięki której będę mógł ćwiczyć swoje umiejętności parzenia kawy oraz syropy do niej, o różnych smakach! A więc powiem krótko - w wigilię będzie pite i rodzinka też się załapie, bo wystarczy dla każdego ^^

Kolejnym pakiecikiem połechtana została ta dziecięca część mnie, która uwielbia serię HP i LOTR - kubek z władcy pierścieni i breloczek z HP, który z pewnością przytwierdzę sobie do pęku kluczy, do mojego mieszkania, które to jest już w drodze :D Breloczek ma wygrawerowane zaklęcie Alohomora, więc może jednak nie będę potrzebował tych kluczy, a wystarczy jedynie brelok? Hmmm...

Na koniec zdrowy słodycz - lizak z ksylitolem zamiast cukru!

Jak więc widzicie - paczka mimo fomuły lite mogłaby zawstydzić niejednego mikołaja z edycji plus :D
Dziękuję Ci Mirabelko z całego serca, życzę Ci wesołych świąt, wszystkiego co dobre na nowy rok i oby prezent, który Ty dostaniesz był chociaż w połowie tak awesome jak ten, który dałaś mi, bo była o niego zazdrosna nawet moja #rozowypasek

#wykopaka #chwalesie
Pobierz a2t1 - No dobra dobra - przeglądając tag #pokapake można sobie poczytać o wielu wspan...
źródło: comment_1640197723u4Q0dOfOW8RH8GzLJFmAi0.jpg
  • 3
@a2t1: a co tam, ujawnię się. bardzo się cieszę Mireczku, że paczka się podobała, teraz ja mam dodatkowy prezent na święta w postaci Twojego postu! ( ͟ʖ) jeszcze raz wesołych, smacznych, rodzinnych świąt, niech Wam pyszna kawusia płynie!