Wpis z mikrobloga

Jest jest jest moja paczucha :DDD. Moim Mikołajopakodarczyńcą okazał się Szanowny Pan @Kolargolo! I od razu mówię, że od momentu wyciągnięcia paki z kartonu gęba uśmiecha mi się dookoła głowy i nie może przestać :D. W pierwszym momencie moim oczom ukazał się taki widok, jaki wrzuciłem do innego postu i moja pierwsza myśl: napisałem w opisie, że lubię łamigłówki, a co jeśli okażą się za trudne i nie otworzę tego przez tydzień? Wstyd na całą wioskę będzie ;). Jednak spiąłem poślady, włączyłem nastrojową muzykę i... od razu wyłączyłem bo do rozwiązania zagadek trzeba było posłuchać kilku nagrań :D. Na szczęście tylko jeden kawałek sprawił mi nieco trudności (musiałem sobie przypomnieć skąd ja znam ten "dwudziesty" utwór ;)), a potem jeszcze zapoznać się z językiem hinduskim i zawodami Copa America i już miałem rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-. A po otwarciu oczom moim ukazał się list, a pod nim cała paczka wspaniałych wspaniałości, które Pan @Kolargolo dopasował w 100% do moich zainteresowań :D. I nie wiem nawet od czego zacząć opisywać ()

Już wiem! Zacznę od genialnych opisów każdego z przedmiotów! Wszystkie trafiłem unikatowe i dodające masę bardzo dobrych bonusów do inteligencji, percepcji, wilgotności warg, a także oczarowania niewiast imieniem Barbara :DDDDD. Znaleziskami wręcz muszę się podzielić z tagami #diablo2 i #diablo2resurrected (obczajcie na fotce ;)) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wśród unikatów tych znalazły się takie pozycje jak:

- Sadza soap! Zanim przeczytałem, że to mydełko, pomyślałem "po co ktoś pakuje kawał urobku w taki kartonik?" :D. Bardzo mi się podoba ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Gra na emocjach - gra towarzyska, przy której czuję, że znowu każdy będzie wmawiać innym, że wie lepiej co tamten myśli, a reszta obierze jedną, albo drugą stronę, a za 5 minut będzie na odwrót :D. Sto razy bardziej wolę takie gry, przy których rozgorzeją najgorętsze dyskusje, a każdy odchodzi od stolika z bagażem nowych emocji, od jakiś zwykłych posuwań pionków po planszy ;)
- Ghost Cube! Dołącza do mojej kolekcji 18 innych kostek ( ͡° ͜ʖ ͡°). I coś czuję, że nieprędko dołączy do nich w wyjściowej pozycji, bo już jakiś czas niczego nie układałem, a nie mam zamiaru wspomagać się żadnymi tutorialami, więc trochę czasu mi pewnie na niej zejdzie ( ͡ ͜ʖ ͡)
- Zagadki logiczne: Genialni wynalazcy - pierwsze co zobaczyłem po odgarnięciu zabezpieczeń wewnątrz paczki, to twarz Nikoli Tesli i już wiedziałem, że ta książka jest napisana dla mnie, wielkiego fana Tesli i jego geniuszu (i w tym miejscu prawilnie przypominam, że #edisoncwel ( ͡º ͜ʖ͡º)). 120 podchwytliwych łamigłówek - mam zamiar nie odpuścić ani jednej ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
- Nowy umysł cesarza - książka autorstwa Rogera Penrose'a, kolejnego geniusza, dosłownie jednego z największych żyjących fizyków i matematyków :). Oj będzie czytane! []
- I na koniec dwa piwka prosto z Białegostoku, czyli to co Kaczory lubią najbardziej ( ͡ ͜ʖ ͡)

A łańcuch i kłódka też się na pewno gdzieś przydadzą :D

Szanowny Panie @Kolargolo! Po stokroć dziękuję za IDEALNĄ paczkę! Wszystko jest absolutnie trafione, wspaniałe, genialne i zajebiste :D. Zwłaszcza miałem kupę zabawy rozwiązując zagadki, żeby w ogóle się dostać do środka :D. Genialne! :D Dziękuję też za list, który czytałem z wypiekami i szerokim uśmiechem i także życzę wesołych Świąt, szczęśliwego Nowego Roku i wszystkiego dobrego, dla Ciebie, małżonki i całej rodziny :))). Pozdrawiam serdecznie i gorąco! ()

#wykopaka #pokapake
Kaczorra - Jest jest jest moja paczucha :DDD. Moim Mikołajopakodarczyńcą okazał się S...

źródło: comment_1640190048ZEV6sNSPKCDl37g26FFIq0.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kaczorra: cieszę się, że trafiłem, że paczka doszła w całości i jesteś zadowolony. Tak jak pisałem w liście, miałem pełno zabawy tworząc pakę i myśląc jak Cie zaskoczyć pozytywnie i fajnie, że się udało :D Miłego korzystania z unikatów (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaczorra: widzisz? Karma wraca (ʘʘ) mi zrobiłeś zajefajną pakę i dostałeś jedną taką dla siebie! Widać napracowanko :)

P.s. kawa przepyszna! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz