Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę Wam opowiedzieć historię jaka mnie dziś spotkała, bo sam w to nie wierzę xD

Jestem fotografem i był dzisiaj u mnie jeden gość zrobić zdjęcia do dowodu. Koleś spoko, mega gaduła i niezły śmieszek, więc też postanowiłem sobie pożartować. Retuszuję jego zdjęcie i mówię mu żeby się wybrał do lekarza, bo ma problemy z tarczycą. On WTF xD I pyta mnie dlaczego. Ja że nie wiem ale już tak mam, że to wykrywam i praktycznie zawsze mam rację. U swoich dzieci też wykryłem xD No ale powiedziałem żeby się nie przejmował bo u facetów to nie jest takie groźnie jak u lasek. Dodałem, że raz miałem klientkę i też jej wykryłem to mnie #!$%@?ła, że nie jestem lekarzem i że co ja #!$%@?. Miesiąc później przyszła z flaszką 1,5L whisky z przeprosinami bo zrobiła badanie i 2 dni później miała już operacje xD

Gość dalej czeka na zdjęcia i sobie gadamy o pierdołach jak korki, remonty, unia europejska itp. xD

W końcu facet chce płacić i mówi, że kartą, a ja na to że tylko gotówką można. No to mówi mi, że nie ma ale zaraz wybierze bo obok bankomat. Ale ja pociągnąłem żart i mówię żeby tego nie robił i następnym razem zapłaci. No to powiedział, że no nie wie kiedy będzie następny raz no bo zdjęcia do dowodu raczej za często się nie robi. Ja znowu na niego spojrzałem i powiedziałem, żeby się nie przejmował bo wiem, że szybko tu wróci xD No i wyszedł xD

Mało tego na koniec dałem mu zdjęcia i spytałem czy ma żonę. Odpowiedział że tak to dałem mu dodatkowe zdjęcie takie jak do dowodu tylko że w dużym formacie na ramkę żeby dał żonie xD potem pomyślałem, że mogłem dać czarno białe xD

No śmieszna akcja i teraz się zastanawiam czy gość pójdzie do lekarza czy jest śmieszkiem poza kontrolą i załapał żart xD

#pdk #fotografznachor #heheszki #humor
  • 1