Wpis z mikrobloga

Minęło cztery miesiące od kiedy stosuję Alocutan Forte, a dwa miesiące od mojego ostatniego wpis. Tak jak obiecałem dodaje kolejne efekty. Jak na ten moment widzę progres jednak jest on dużo mniejszy niż na początku stosowania. Miesiąc temu byłem u barbera i dość mocno skróciłem zarost, obecnie wygląda to tak jak na zdjeciach, zdjęcia przed są w poprzednik wpisie. Jestem zadowolony jednak zauważyłem cięższy przyrost włosów pod dolną wargą, prawdopodobnie genetyka, jednak widzę dużo białych włosów tam, także czekam aż zmienią się w czarne.
Odrazu na dole odpowiem na pytania które mogą się pojawić.
Jak go stosuje?
Dwa razy dziennie, po porannej toalecie 6 rozprysków na twarz i na wieczór tak samo. Należy uważać żeby nie psikać na płatki uszu bo mogą wyrosnąć tam włosy (widziałem na reddit takie przypadki).
Gdzie można go kupić?
W każdej aptece, występuje pod różnymi nazwami, najważniejszy jest składnik czyli minoxidil. Sprawdźcie stronę ktomalek.pl zanim się wybierzecie do apteki.
Skutki uboczne?
U mnie włosy na ciele są ciemniejsze i jest ich po prostu więcej. Także kilka wystąpiło na barku i na plecach ale mogłem je mieć wcześniej. Po prostu nie zwracałem uwagi. Niektórzy skarżą się na jakieś kołatania serca, u mnie nie wystąpiły.
Czy stosujesz coś dodatkowo?
We wcześniejszym wpisie jeden z Mirków zasugerował zakup dermastemp i używam raz-dwa w tygodniu żeby pobudzić ukrwienie.
Czy wiesz, że ta broda słabo wyglada?
Nie wstawiam tu zdjęć do oceny mojego wyglądu, a jedynie pokazuje efekty stosowania danego specyfiku. Kompletnie niczyje zdanie na ten temat mnie nie interesuje.
Kiedy były pierwsze efekty?
Dość szybko bo chyba po dwóch tygodniach.

Jeżeli macie pytania to proszę o zadawanie. Dodatkowo zobaczcie wcześniejszy wpis żeby zobaczyć od czego zaczynałem, może uda mi się dodać zdjęcia z początku.
#broda #zarost #minoxidil

Mam pytanie do brodaczy bo z jeden strony broda mi rośnie prosto, a z drugiej do boku. Ogólnie w miarę to układam szczotka do brody. Jednak ma ktoś taki sam typ zarostu i przy dłuższym jest on do ogarnięcia?
lycha911 - Minęło cztery miesiące od kiedy stosuję Alocutan Forte, a dwa miesiące od ...

źródło: comment_1640175494eS28dh315MTsV7geJcGWAb.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lycha911: Kupiłem sobie ten alocutan i użyłem ze 3 razy i zapomniałem o nim totalnie. Muszę do tego wrócić, bo zarost niby jest ale strasznie rzadki
( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzonka dalej!
@lycha911: ja żałuje, że nie zrobiłem sobie zdjęć na początku stosowania minoxa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Twój zarost nie jest za długi? Ja jak mam 12/13mm to mam wrażenie, że większość płynu zostaje mi na włosach, a mam rzadszy zarost od twojego
@lycha911: też przez 4h po nałożeniu tego środka uważasz aby nie dotknąć twarzy w posmarowanych miejscach? Ja zacząłem z tym zabawę od wczoraj i za każdym razem gdy przypadkiem tego dotknę to od razu biegnę myć dokładnie ręce. Na rękach już i tak mam wystarczająco mocne i ciemne włosy( ͡° ͜ʖ ͡°). Strasznie się cykam właśnie tych efektów ubocznych. Nie wiem jak ja to wytrzymam przez te
@lycha911 dzięki za te wpisy! Poprzez twój poprzedni wpis natrafiłem na redditowe forum minoxbeards, trochę poczytałem, zamówiłem ten środek i tak już ciągnę 2,5 miesiąca ten wózek. Do tej pory udawało mi się zapuścić co najwyżej rzadką kozią bródkę, policzki miałem łyse, obecnie postęp widzę niesamowity w porównaniu do tego, co było, może za jakiś czas się podzielę zdjęciami. Generalnie układa się całkiem fajna pełna broda, nie mogę się doczekać efektów stosowania