Wpis z mikrobloga

Dzięki mój anonimowy Mirkołaju! Po dokopaniu się przez morze folii, papierków i kartonu - jest! Każda skrzętnie owinięta w gazetkę reklamową, jakby ktoś stalkował jaki spam wycieraczkowy kiedyś grafikowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muzyka! Niech gra! Wosk kręci się w biurze na igle i umila mi świąteczny przed-czas, zabiorę do salonu by smacznie pyrkał podczas wigilijnej kolacji. W sumie nigdy nie kupuję składanek, a do tego jeszcze świątecznych - dlatego to miłe zaskoczenie!

Książka z przepisami na placki - zawsze fajnie! Może zwiększę wybór pozycji w moim menu o jakieś dwie wybrane dodatkowo strzały albo znajdę coś sezonowego - przemiele sobie to w wolnym dniu.

Cukierki i toffifiki pójdą na oddanie dla dzieciaków na święta, bowiem ja składam się z cukru #pdk. Whisky do skosztowania jak tylko odzyskam smak i węch do końca, bo tak to szkoda marnować, w paczce był jeszcze Jack Daniels z colą, ale został skonfiskowany przez różowego paska :)

Jak już się odprzeziębieniuje/odcoviduje to jasno palona kawka powędruje na testy na różne metody parzenia od ekspresu, przez aeropress, dripa po chemex, w sumie chyba nigdy jej nie miałem w rękach - także zobaczymy co tam jest, potestujemy na rózne sposoby.

W paczce jest oczywiście tez list, skromny bo skromny ale jest, zawsze na to akurat najbardziej liczę - w erze 200 znaków wysyłanych na szybko jakiej dzisiaj doświadczamy, coś co ma większa objętość mocno doceniam. Niemniej, doceniam, nie miej tego poprzedniego zdania za uszczypliwość - nie każdy umie w copy - zdaje sobie z tego sprawę.

W każdym razie dziękuję raz jeszcze! Jak się ujawnisz, to dostaniesz mikro zwrotkę, bo małe dobro zawsze wraca.


#wykopaka #pokapake
Pobierz
źródło: comment_1640174249xUyRAucVh2lPvXrZxiaQWh.jpg
  • 4