Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, dlaczego jest tak, że jak mam już dziewczynę, to inne dziewczyny do mnie lgną (?), same nawet zagadują, rozmowa się klei... a jak nie mam to jest nic, zero? Uprzedzam, że tym, że mam dziewczynę to się nie chwalę na prawo i lewo i te dziewczyny, które się przymilają to o tym nie wiedzą, nie mam żadnych statusów facebookowych, wspólnych znajomych, to są inne środowiska itp.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c2376dddfc93000ae0bf45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania
Kobiety nieustannie poszukuja walidacji swoich wyborow u innych. Czy to bedzie aktualny partner, czy to match z tindera, czy tez facet dopiero poznany w klubie. Opinia tak kolezanek, jak i innych kobiet jest dla rozowych b wazna. Bedac w zwiazku, jestes towarem sprawdzonym i docenionym, przec co Twoja wartosc na rynku rosnie.

Nie sa to tylko moje obserwacje. Ale tez kolegow z silowni ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest moim zdaniem trochę takie prawo Murphy'ego, że najfajniejszych ludzi spotykasz jak jesteś zajęty, a jak jesteś wolny, to pustynia. Na pocieszenie, jako dziewczyna mam takie same doświadczenia, i wiele moich koleżanek również. "Poznałam kogoś, więc dzisiaj dwóch innych gości do mnie napisało, a wcześniej przez pół roku nie mogłam się z nikim umówić" - ile razy to słyszałam to nie zliczę.

Słyszałam też teorię, że posiadanie partnera/partnerki jest