Wpis z mikrobloga

Mało rzeczy bawi tak mocno jak:

a) robienie męczennika-opozycjonisty z jednego z najbardziej skompromitowanych polityków w tym kraju - podstarzałego adwokaciska establishmentowych oligarchów.

b) neoliberalny patos - od razu się przypominają codzienne GAMECHANGERY z kampanii Trzaskowskiego, które na pewno tym razem odwrócą losy wyborów!

Boże, ten poziom dyskursu stał się taki daremny. Jaki kraj - takie Watergate.

#neuropa #4konserwy #bekazlibka #bekazlewactwa #antykapitalizm
Tywin_Lannister - Mało rzeczy bawi tak mocno jak:

a) robienie męczennika-opozycjonis...

źródło: comment_16401201254rMC3dU8ycpvpaejkDB78e.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tywin_Lannister: No nie wiem, nielegalne podsłuchiwanie swoich oponentów politycznych, raczej nie jest dobrym tematem do beki. Zwłaszcza, że podsłuchiwany nie był tylko Giertych. Mowa jest też o pani prokurator, która miała zatargi z ministrem. Podejrzewam, że na tej dwójce się nie skończy. Jak dla mnie, trochę niepokojące jest, że używa się programów szpiegowskich, stworzonych do walki z terroryzmem na zwykłych obywatelach.
  • Odpowiedz
Dzięki osobie Giertycha już za dwa lata koalicja PiS-Konfederacja.


@Tywin_Lannister: XD ale urojenie, autentycznie. Dlaczego partia która sie sprzeciwia obostrzeniom miałaby się sprzymierzyć z partią która jest najbardziej za obostrzeniami ze wszystkich?
  • Odpowiedz
już za dwa lata koalicja PiS-Konfederacja.


@Tywin_Lannister: Po pierwsze Konfederacja to partia proPolska a nie antypolska tak jak PiSowcy
Po drugie to Bosak nigdy na to nie pozwoli, swoim sercem broni polskości przed PiSowcami
A po trzecie to cicho już bądź lewusie
  • Odpowiedz
Dzięki osobie Giertycha już za dwa lata koalicja PiS-Konfederacja.

Rób skrina. Jeszcze zatęsknisz za PiSem w wydaniu solowym, ale wy nigdy nie patrzycie na więcej niż jedną warstwę sprawy.


@Tywin_Lannister: Przecież to twoja wymarzona koalicja, przynajmniej nie będzie ZEGREGACJI ZANITARNEJ xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Serio, ziomek? Obserwuję tę twoją krucjatę od... tygodnia, bodajże. Codziennie czytam te twoje w #!$%@? głupie posty, w których idiotyzm goni bzdurę w jakimś absurdalnym wyścigu, byle tylko zaprezentować ciebie jako króla wypokowych edge lordów - ale teraz to już osiągnąłeś szczyt. Wzechmocny i bezkarny minister sprawiedliwości na wyjebce szpieguje sobie prokurator, której nie lubi - i adwokata, który akurat przypadkiem pracuje dla polityków opozycji, a jeden z nich
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: mordo skończ już ten performance, bo na tym etapie odklejenia już chyba nikt nie jest w stanie uwierzyć, że z dnia na dzień 3/4 mózgu wysmarkałeś i nagle zostałeś pisowcem xd
  • Odpowiedz
@Wedam: Nie rozumiem co cię bawi. Mowię o realnych działaniach, kiedy był na to jeszcze czas i sens. W 2015 roku.

Chyba nie uważasz klikania w przycisk łopatki bądź zakopu na tej śmiesznej stronie i ustalania z dzieciakami z młodzieżówki PO - na jakimś ukrytym i utajnionym (najwyraźniej nieskutecznie) odpowiedniku team-speaka 3 dla gen z - planów sabotowania „znalezisk”, wstawianych przez prawicowych użytkowników, za coś więcej niż zabawę?
  • Odpowiedz
Chyba nie uważasz klikania w przycisk łopatki bądź zakopu na tej śmiesznej stronie i ustalania z dzieciakami z młodzieżówki PO - na jakimś ukrytym i utajnionym (najwyraźniej nieskutecznie) odpowiedniku team-speaka 3 dla gen z - planów sabotowania „znalezisk” wstawianych przez prawicowych użytkowników za coś więcej niż zabawę?


@Tywin_Lannister: weź leki czubku xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to nie ja wylałem jakieś swoje urojenia, o jakimś timspiku, podobno utajnionym, do wciskania zakopów. Dlatego weź leki. Na discordzie jestem tylko ze względów towarzyskich. I nigdzie nie robię z siebie jakiegoś obrońcy demokracji czy coś takiego. Z tego się śmiałem. Robię tylko to co powinien robić człowiek z godnością, wywiesiłem plakat trzaskowskiego, głosuje na opozycje, byłem na wiecu czy proteście. Co może więcej zrobić człowiek, który nie jest
  • Odpowiedz