Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: no wlasnie tak czytam, ale z tego co widze to trzeba byc poważnym graczem żeby mieć jakieś problemy, myślę że Zonda nie będzie się fatygowała o moje 100zł w bitcoinach XD niemniej jednak dzięki za radę, jak coś się podszkolę i będę chciał na serio wchodzić z jakąś większą kasą to pewnie już na innej giełdzie
@fervi: zonda oczekuje potwierdzenia pochodzenia powyzej sumy 15tys euro albo w sytuacji kiedy nie maja zadnej historii z klientem, maja to w regulaminie
wiekszosc klientow nigdy nie dostala takiej prosby o wyjasnienie pochodzenia srodkow co wiazalo sie zablokowaniem kwoty
@fervi: osobiscie robilem przez #zonda duze kwoty w moim mniemaniu, pewnie dla innych to grosze, niestety nie jestem w stanie podpiac sie pod zadna zla opinie jaka na wykopie z automatu sie na nich wiesza

mialem problemy z haslem uwierzytelnili mnie mailowo i na nastepny dzien odzyskalem dostep do konta, na chacie odpisuja praktycznie od reki a pisalem o jakiejs mocno nienormalnej godzinie, nigdy mi nie zablokowali srodkow no ale uwazalem
nie mozna mu zaladowac konta zlotowkami i w druga strone, czyli kazdy ruch kasą to jakies szpagaty


@owczany: Niby spoko, ale przy olbrzymich opłatach na tej śmiesznej giełdzie to opłaca się #!$%@?ć salta.

A dwa - za dużo afer jest z nimi związanych, szczególnie gdy wyciekały głupkowate odpowiedzi z supportu