Wpis z mikrobloga

#smartfon #telefony #xiaomi

Mirki,

Jakiego smartfona do 1500-2000 zł polecacie? Generalnie nie gram w gry zupełnie, telefon głównie do codziennego użytku, internet, YouTube, kilka apek. Fajnie jakby miał dobry aparat i by za 2 lata nie był już totalnym dziadem. Dotąd miałem 2 razy Xiaomi i zawsze byłem zadowolony, dlatego rozważałem Xiaomi Redmi Note 10 Pro z uwagi na aparat, ale może coś fajnego doradzicie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@Dawisek Dzięki za propozycje, wygląda ciekawie, zastanawiam się tylko czy będzie dużo lepszy niż to Xiaomi? Podobają mi się parametry Note 10 Pro, bo ekran i aparat są bardzo fajne, no i większa bateria. Ale szczerze mówiąc jestem zielony w temacie i nie wiem na co warto zwrócić uwagę.

https://m.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-redmi-note10pro-new6-128-gr-xia.bhtml?gclid=EAIaIQobChMItYf07on19AIVgaOyCh2R9wNLEAQYASABEgJ2HPD_BwE&gclsrc=aw.ds
  • Odpowiedz
@JanIIICebula: w budżetowych mam taki ogromny sentyment do motoroli, że to szok :D Ta też się dobrze prezentuje, ale nie mam pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości. Wiem tylko, że w kwocie 1550 - realme raczej deklasuje konkurencje pod względem bebechów. Co do 2k - to ja raczej stawiałbym na samsunga za 2199 - Samsung Galaxy S20 FE 6/128GB bo tam to jednak masz już o wiele lepszą jakość wykonania
  • Odpowiedz