Wpis z mikrobloga

@ks2m: przecież te plotki to jest wróżenie z fusów
co roku "eksperci" prześcigają się w leakach z Apple, a tak naprawdę to po prostu losowo co jakiś czas piszą plotkę, która jest prawdopodobna, ale w żaden sposób niesprawdzona, byleby się klikały treści w necie i kasa od reklamodawców płynęła

Aira 15" nie będzie nigdy, bo to z definicji ma być laptop mały i poręczny. Dziwi mnie, że wycofali z oferty tego
@dziekuje: ja wierzę mocno, że wpakowanie do tabletu tego samego procesora co w komputerach jest jakimś krokiem w kierunku ujednolicenia tych systemów i otwiera furtkę do zamienienia laptopa na tablet, ale to chyba prędko nie nastąpi. Przynajmniej nie dopóki laptopy wciąż się dobrze sprzedają i nikt nie wymyślił zamiennika, a tablety z Windowsem to jakiś ułamek rynku.
Aira 15" nie będzie nigdy, bo to z definicji ma być laptop mały i poręczny.


@pekak: I taki by był. To nie czasy ramek jak w obrazie barokowym. Cienkie ramki, laptop sam laptop też cienki jak dupa węża. A nowy Pro to kloc.
@pekak apple nie da macos na ipadzie bo zabili by sobie tym rynek laptopów. Dlatego ipad będzie jechał przez lata na gówno systemie z bebechami lepszymi niż nie jeden windowsowy laptop
@ks2m: widocznie tak im wyszło w badaniu rynku. Air to entry-level MacBook, najtańszy laptop w ofercie. 15" musiałby być droższy od 13" Pro, przez co pewnie miałby mało kupców.

@gezorrr: no niestety, wiem to, ale chcę wierzyć. Może odpalą macOS na iPadzie jak im tablety z Windowsem zaczną podbierać rynek.