Wpis z mikrobloga

Mam i ja! #pokapake

Mirek @passa_bola odwalił kawał dobrej roboty! Wszystko super spersonalizowane, pewnie mu było trochę łatwiej, bo ma mniej więcej podobna zajawkę, ale to tylko z korzyścią dla mnie :D

Pierwsza myśl po wyjęciu tego bydlaka z paczkomatu „o, na tego dajcie 600”, ciezko było donieść do domu, a mam naprawdę niedaleko.

Na miejscu stało się wszystko jasne, to nie była paczka, a porządna drewniana skrzynia, w której schowane były konkretne skarby! Których prawilnie strzegł papaj xD tez uwielbiam tego mema :D

Co prawda nie wiem, czy te wszystkie słodycze wytrzymają do kolejnego wyjścia w gory, ale z cała pewnością się nie zmarnują :D

Miałem już w tym roku zakończyć wszelakie łażenia po górach, nie jestem fanem zimna i śniegu, ale chyba nie będę mógł sobie odmówić sprawdzenia w praktyce użyteczności filtra i butelki :D no i ten posiłek, wyglada fest na bogatosci :D czegoś takiego jeszcze nie jadłem, tym bardziej jestem ciekaw jak to się sprawdzi :D zapowiada się, ze zostanę królem lasu :D

Bardzo szanuje, ze postawiłeś na coś przydatnego, a nie chwilowa zabawę :)

Produktów do dezynfekcji się nie spodziewałem, szczególnie balsamu, ale to był dobry strzał, bo zima pękają mi dłonie, wiec pewnie go szybko zużyje.

No i lokalne piwerko, tez wpada w moje gusta smakowe!

Dzięki Mirku jeszcze raz za paczkę! Miałem tonę radochy odparowując ja i przeglądając każdy z kolejnych prezentów :D zdecydowanie najlepsza paczka tej edycji! Wesołych świat!

#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_1640087797P3AoQK9gGwy9SCqYqyUsGU.jpg
  • 9