Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: ja widziałem jego reklamę na fejsie, byłem na webinarze takim typowo kursowo sprzedażowym i zrozumiałem z niego że będę docelowo po tym kursie uczyć nieogarów totalnych korzystać z teamsa, one drive itd. Raczej poziomy podstawowe. Nie wiem czy nie jestem naiwny
  • Odpowiedz
@kefir_eminema: niby ma MCT, ale bylbym bardzo sceptyczny. Ma bardzo dziwne CV.

Zaczal w firmie, ktora dzis nadal nie urosla. 11-50 osob, a kompetencje pokroju b4 (od designu przez ksiegowosc po robotyke (?!)) . I zaczal od stanowiska C - level, czyli albo pozer albo #!$%@? geniusz, dziwne ze nie studiowal na harvardzie. A studiow wcale nie ma.

Dalej niby troche sie slizgal w tym microsofcie, a potem państwowa czyli porazka.
Nigdzie nie zagrzal nawet 2lat. Z tego credit suisse to wyglada jkaby mu po pronym podziekowali (jezeli bylo inaczej to nie warto wpisywac 4 msc
  • Odpowiedz
@kefir_eminema: czyli patrząc na to jak przeanalizował profil kolega @programista15cm, może lepiej wyjdziesz na tym jak sobie kupisz książkę od M$ i odpalisz darmowy trial na pluralsight. Ewentualnie pójście na profesjonalne szkolenie do jakiegoś partnera M$

Taki kurs da Ci coś tylko jak zdasz certa.
  • Odpowiedz