Wpis z mikrobloga

konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 155
@m0d3: wam to antyszczepy już na mózg siadło. Gościu pracuje z obcymi ludźmi, moze nie chce zachorować, może nie chce mi zarazic innych, ale znajdzie się taki antyszczep co się zesra na wykopie xS
  • Odpowiedz
Gościu pracuje z obcymi ludźmi, moze nie chce zachorować, może nie chce mi zarazic innych, ale znajdzie się taki antyszczep co się zesra na wykopie xS


@porterhouse: Zaszczepienie nie ma wplywu na zmiejszenie transmisji wirusa, wiec cale to #!$%@? zlotowy nalezy szkalowac.
  • Odpowiedz
  • 4
Zaszczepienie nie ma wplywu na zmiejszenie transmisji wirusa, wiec cale to #!$%@? zlotowy nalezy szkalowac.


@SlavedWizard jak widać zdania są podzielone LINK, a jak mam do wyboru wierzyć szurom które się nie znają, lub uczonym z Uniwersytetu Oxfordzkiego, to jednak wybieram to drugie.
  • Odpowiedz
@porterhouse: to co piszesz miałoby sens gdy szczepieni nie roznosili wirusa, a jak wiemy roznoszą. Dlatego dla osób trzecich nie ma żadnego znaczenia czy ktoś jest szczepiony czy nie. Ma to znaczenie tylko dla osoby zaszczepionej (lub nie).
  • Odpowiedz
moze nie chce zachorować, może nie chce mi zarazic innych


@porterhouse: No to jak nie chce to niech się zaszczepi, przecież po to jest szczepionka prawda? To chyba tobie już siada na mózg XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0d3: wolny rynek, każdy powinien mieć możliwość obsługi klienta jaki mu odpowiada. A konkurencja jeśli chce może czerpać z tego korzyści ;)
  • Odpowiedz