Wpis z mikrobloga

Wchodze do #taxi w #katowice. Zlotowa pyta czy jestem szczepiony, nie jego interes. Kaze wyjsc. Echo taxi katowice - nie polecam.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porterhouse: ok rozumiem Twoje stanowisko na temat szczepien itp bo sam jestem zaszczepiony, ale wytlumacz mi jedno bo nie moge zrozumiec. Co ma wspolnego szczepienie OPa z rozsiewqniem corony? Przeciez oficjalne stanowisko jest takie ze szczepienie nie powoduje braku przenoszenia wirusa tylko lagodzi jego przebieg i ewentualne skutki. Wiec czy jest on zaszczepiony czy nie to w tej taksowce moze zostawic po sobie pamiatke
  • Odpowiedz
  • 0
@nudziarz123: Nie mialem na to czasu :( przez moment chcialem to zrobic. Moja kobieta jest wlascicielem Bułkęsa, mamy juz prawomocne wyroki w sprawach z sadzie z policja i sanepidem. Ale okres swiateczny jest, jaki jest kazdy zabiegany bo czasu brakuje.
  • Odpowiedz
@m0d3 ... No ja to doskonale rozumiem ale podejrzewam że w tym momencie pan taksówkarz by się zesrał bo niby dlaczego masz się stosować do jego dziwnych poleceń które nie mają podpórki prawnej... pozdrawiam
  • Odpowiedz